Samsung може випустити складаний смартфон на початку 2019 року

383
techcrunch.com
Модель Winner матиме діагональ 7 дюймів

Корейський виробник електроніки Samsung готує до випуску повнорозмірний смартфон зі складаним екраном, пише TechСrunch.

З чуток, новий складаний смартфон матиме діагональ у 7 дюймів. Такі апарати називають фаблетами – гібрид телефону і планшета. Джерела стверджують, що розробка має умовну назву Winner – «Переможець».

Дизайн новинки є скоріше класичною «розкладачкою» з 2000-х і, по суті, смартфон має два екрани, а не один складаний. У складеному стані одна з частин Winner заходить на іншу, демонструючи дві камери і частину дисплея.

Samsung відкрив в Індії найбільший у світі завод смартфонів потужністю 120 млн штук

Тираж складаного Samsung буде меншим, ніж в інших смартфонів і планшетів виробника.
Причиною цього став недостатній інтерес покупців до флагману цього року – Galaxy S9, і він же спонукав корейську компанію прискорити роботи над новинкою.

Появу самої ідеї складаного смартфона TechСrunch пояснює просто. Виробники електроніки готові нескінченно збільшувати телефони в розмірах, однак виробники джинсів не готові нескінченно збільшувати розміри кишень, куди споживач кладе мобільні. Можливість скласти смартфон навпіл дає змогу це обмеження обійти.

У Samsung чутки про Winner ніяк не коментують.

Раніше ми писали, що одразу кілька японських виробників розробили варіанти комплектуючих саме для складаних смартфонів і ведуть переговори із Samsung.

Samsung Galaxy 9 надійшов у продаж у березні.

Поділитися: