Сам собі CEO: мастрід для фрилансерів

944
Shutterstock
Чотири книжки з лайфхаками від мікропідприємців, «вільних митців» та мандрівників

Сьогодні успіх багато в чому визначається тим, наскільки ми задоволені працевлаштуванням, вважають автори книги «Розумна кар’єра». Проте майже 90% людей, за даними Інституту Ґеллапа, на неї нарікають і почуваються відірваними від результатів своєї діяльності. Чимало професіоналів знаходять порятунок у тимчасових проектах або на свій страх і ризик беруться за створення власної справи. І таких стає дедалі більше. Хтось розчаровується у відсутності стабільності та визначеності, а хтось таки завойовує собі місце під сонцем у ґіґ-реальності. 

Якщо ви таки наважилися стати собі босом, ось кілька книжок від бувалих, про які писав K.Fund Media.

«Стартап на $100: як перетворити хобі на бізнес?», Кріс Ґільбо

Переклад українською – «Наш Формат»

Блог мандрівника та підприємця Кріса Ґільбо – один з найвідвідуваніших сайтів у США. До свого 35-річчя чоловік побував у всіх 193 країнах світу. Головна його настанова тим, хто готовий до кардинальних змін: навіть якщо у вас у кишені наразі тільки сотня баксів, присвятіть себе тому, що любите й дійсно хочете робити. Часто наші справжні бажання і те, що ми про них розповідаємо іншим, – різні речі, наголошує він. Ця книжка – про те, як створити свій мікробізнес, який буде до душі і вам, і вашим клієнтам.

Більше про книгу «Стартап на $100»


«Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху», Тімоті Феррісс

Переклад українською – «КСД»

Американський інвестор Тімоті Феррісс розповідає, як йому вдається водночас подорожувати, збільшувати свої доходи і отримувати насолоду від кожного дня. Його поради: забути про пенсію й працювати, де заманеться. Він наголошує, що якісне виконання неважливого завдання не додає йому важливості, тому слід частіше запитувати себе, як ви працюєте – активно чи ефективно. Якщо ви досі сповнені юнацького максималізму, ця книжка для вас.

Більше про книгу «Працюй чотири години на тиждень»


«Как работать где хочешь, сколько хочешь и получать стабильный доход», Скотт Фокс

Переклад російською – «МИФ»

Експерт з онлайн-маркетингу та засновник і власник онлайн-майданчика для інтернет-підприємців www.ClickMillionaires.com Скотт Фокс стверджує, що завдяки інтернету кожний з нас має шанс на яскраве й небідне життя. Достатньо лише знайти нішу (бажано вузьку), в якій ви є експертом і робота з якою дарує задоволення, зібрати навколо себе лояльну аудиторію – і ви в дамках. А якщо у вас немає однієї грандіозної ідеї, спробуйте кілька дещо менш грандіозних.

Більше про книгу «Как работать где хочешь»


«Как не сойти с ума, работая из дома, и еще 103 совета для творческих людей», Адам Куртц

Переклад російською – «МИФ»

Не кожен «вільний митець» знає, як дати раду своїй  свободі. Художник Адам Куртц дає рекомендації таким, як і він, творчим особистостям, які прагнуть зібрати себе докупи, не навідуючись щодня до офісних джунглів. За його словами, вдома навіть маленькі ритуали мають значення. З чого почати, щоб перевести себе у режим продуктивності? Натягніть шкарпетки, а краще взуйтеся, пропонує автор. Як мінімум, це змусить вас піднятися з ліжка.

Більше про книгу «Как не сойти с ума, работая из дома»

Поділитися: