Ризики у зв’язку з безпілотними авто і дронами обговорять на форумі в Давосі 2018 року

130
fm.cnbc.com
Страхові компанії замислилися про запровадження пакетів на страхування «від нових технологій»

Всесвітній економічний форум у швейцарському Давосі (World Economic Forum, WEF) щорічно збирає найкращі уми планети і диктує головні тренди в економічній політиці. У січні однією з тем обговорення на WEF 2018 стануть потенційні ризики від поширення нових технологій, в тому числі безпілотних літальних апаратів і автомобілів. До дискусії запрошені найбільші страхові й технологічні компанії, а також представники державних органів, повідомляється в прес-релізі WEF-2018.

Сума потенційних збитків світової економіки від «технологічних» злочинів обчислюється сотнями мільйонів, якщо не мільярдів доларів. Так, аналітики найбільшого страхового майданчику світу Lloyd’s of London оцінили втрати від можливої ​​кібератаки на енергетичну систему північного сходу США в $222 млрд.

«З’являються нові ризики, а наявні стають дедалі складнішими, – цитує міжнародну фінансову консалтингову компанію Oliver Wyman прес-реліз WEF. – При цьому страховий сектор досі намагається застосувати старі сценарії для вирішення нових складних завдань».

Індустрія і урядовці готові ділитися даними для розробки нових галузевих стандартів, щоб спростити виявлення та усунення нових ризиків, а також визначити місце нових довгострокових зобов’язань, наголошується у прес-релізі WEF.

На форумі в Давосі в січні 2018 року напевніше братимуть участь такі гранди страхування, як Allianz і Swiss Re, лідери технологій Cisco і Hitachi, а також високопосадовці Євросоюзу, США, Великобританії, Японії та Індії.

На недавньому Київському міжнародному економічному форумі багато дискусій розгорнулося навколо галузей, привабливих для інвестування, і ризиків сучасного бізнесу.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: