Рука сили: як Світлана Мальована «оживляє» реальність

180
K.Fund Media
Український стартап планує залучити $400 тис.

Віртуальний світ можна спробувати на дотик. Компанія Raccoon.world розробила лінійку гаджетів для рук різного рівня складності, які виконують роль контролерів для віртуальної реальності.

На відміну від мишки, клавіатури або джойстика, вони дозволяють встановлювати зв’язок із цифровим світом в трьох вимірах. Пристрої відстежують положення руки в просторі, з точністю до найдрібніших деталей передають її у віртуальний світ і дозволяють не тільки керувати ним, а повноцінно взаємодіяти.

Найскладніше рішення – VR-рукавичка Raccoon.Glove, – дозволяє тактильно відчувати віртуальні об’єкти. Наприклад, форму, пружність, шорсткість, температуру, вологість.

За словами CEO компанії Світлани Мальованої, зараз вони зосереджені на виведенні на ринок простішого гаджета – контролера для ігрової індустрії та віртуальної реальності – Raccoon.Clip. Кліпса відповідає за орієнтацію в просторі, легко надівається на руку, не сковує рухів, залишає руки і пальці вільними, а наявність кнопок дає можливість виконувати додаткові команда. Вона набагато зручніша за звичайні контролери і надає користувачеві більше свободи дій.

Спочатку компанія розраховує підкорити ринок США, паралельно підтримуючи проект на ринку СНД, а потім весь світ.

«У нас є всі шанси зайняти більшу частку ринку контролерів для рук», – впевнена Мальована. Вона каже, ща виручка в 2016 році на ринку пристроїв віртуальної реальності склала $ 2,1 млрд. А, згідно з даними IHS Markit, в період з 2015 по 2020 рік кількість використовуваних в світі гарнітур віртуальної реальності виросте з 4 млн до 81 млн.

Уже цього року компанія планує запустити кампанію на Kickstarter і сподівається зібрати там не менше $50 тис. За сім місяців після завершення кампанії на платформі бекери зможуть отримати продукти. Вартість однієї кліпси на краудфандінгу становитиме $50.

На розробку продукту компанія витратила вже $150 тис. Після затвердження на ринку команда планує розширюватися і розпочати розвиток VR-рукавички Raccoon.Glove. Всього для закриття інвестиційного раунду український стартап планує залучити $400 тис.

Поділитися: