«Розумна» медицина: Facebook у десять разів прискорить роботу МРТ за допомогою AI

277
www.flickr.com/photos/nihgov
Сканування зосередять тільки на визначеній області, щоб заощадити час і гроші пацієнта

Американська корпорація Facebook, найбільша соціальна мережа в світі, разом з департаментом радіології школи медицини Нью-Йоркського університету прискорить процедуру проведення МРТ в десять разів за допомогою штучного інтелекту (AI), повідомив Business Insider.

Facebook хоче навчити AI збирати менше даних, зосередивши сканування на визначеній області. Нейромережа «розпізнаватиме базову структуру зображення і добудовувати ділянки, відсутні в прискореному скануванні», розповів IT-гігант.

Facebook спостерігає за тобою: як соцмережа відстежує життя кожного

У результаті процедура стане швидшою і дешевшою, відзначає Business Insider.

У рамках проекту лабораторія Facebook – FAIR AI – вже отримала доступ до 3 млн знімків МРТ з 10 тис. анонімних медичних історій. Facebook запевнив, що всі імена пацієнтів були приховані, «як і решта важливої інформації», відповідно до норм конфіденційності з метою захисту інформації про фізичне і психічне здоров’я пацієнтів – HIPAA.

Після скандалу Facebook з британською аналітичною компанією Cambridge Analytica, яка зберігала і аналізувала дані близько 87 млн ​​користувачів Facebook без їхнього відома, компанія має низький кредит довіри у громадськості. Однак Facebook запевнив, що в проекті не використовуватимуть жодних даних користувачів Facebook.

Нагадаємо, що в Новій Зеландії розробили перший кольоровий 3D-рентген.

Facebook різко подешевшав на $150 млрд, позбавивши Марка Цукерберга $17 млрд.

Поділитися: