Розробники Pokemon Go вмонтують аудіо в наступну гру з доповненою реальністю

165
seeable.co.uk
Компанія Niantic, розробник найпопулярнішої в світі мобільної гри Pokemon Go, розробляє нову гру з доповненою реальністю (AR) з голосовим управлінням

Технічний директор Niantic Філ Кеслін передбачає появу нової хвилі додатків з доповненою реальністю. Він високо оцінює потенціал цього сегмента ринку, тим більше що Apple та Google пропонують різноманітні інструменти для розробників.

Одна з проблем ігор з AR – незручно весь час тримати телефон вертикально, як у Pokémon Go, зазначив Кеслін. «Люди цього зазвичай не роблять, щоб не виглядати наче телепні. Хіба що коли хочуть «сфотографувати» зустрінутого покемона у краєвиді. Роблять знімок та відключають режим AR», – додав він. У той же час, звук, який інтегровано в гру з AR, можна приховати від оточуючих навушниками.

«Доповнена реальність – це не тільки віжуал. Аудіо задіє ще одне з п’яти почуттів і допомагає нам просуватися вперед. Ми розробляємо варіанти використання звуку для наступних ігор», – підкреслив він.

Вам буде цікаво: Вони вже тут: п’ять масштабних проектів віртуальної реальності

Філ Кеслін розповів, що розробники відпрацьовували різні варіанти використання звукових підказок з 2012 року ще в Ingress – грі з AR, об’єкти в якій прив’язані до GPS-координат точок на місцевості (її досвід використано в «покемонах»). В одному з нереалізованих варіантів гра може «подзвонити» на телефон, щоб, як навігатор, повідомити про прибуття на точку, запропонувати повернути ліворуч або праворуч. У функціонал намагалися включати і датчики телефону, наприклад, акселерометр.

Niantic має намір розширити досвід використання голосових підказок – в Pokemon Go або в одній з нових ігор, над якою зараз йде активна робота. «Ми все-таки не «генії однієї гри», – додав Кеслін.

Niantic раніше був внутрішнім стартапом Google; при розробці Ingress використовувалися і вдосконалилися сервіси Google Earth, Google StreetView, Google Maps і ін.

Ми вже писали про інші можливості доповненої і віртуальної реальності.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: