Розробник Ethereum розповів, коли криптовалюти наздоженуть Visa за популярністю

143
bitalk.org
Віталік Бутерін, розробник платформи Ethereum, впевнений, що за пару років криптовалюти зрівняються з платіжними системами типу Visa

Головна проблема на шляху поширення криптовалют – це питання безпеки економіки. Зараз їх називають «мозковим вірусом», але після вирішення проблеми Ethereum стане альтернативою для глобальних мереж кредитних карт та ігрових серверів.

«Платформа Ethereum використовує розподілену світом мережу комп’ютерів, і поки її загальної потужності недостатньо», – пояснив Віталік Бутерін. При нинішніх масштабах швидкість обробки даних в мережі занадто мала. Біткойн обробляє менше трьох транзакцій в секунду, Ethereum робить п’ять, а через додаток Uber проходить до 12 поїздок.

З розвитком технологій на його мережу зможуть перейти багато сервісів, які вимагають паралельного запуску багатьох процесів. «Пару років – і блокчейни наздоженуть Visa за швидкістю обробки операцій», – позначив Бутерін. Він впевнений, що вже за рік з’являться прототипи рішень, які забезпечать необхідний рівень безпеки.

У той же час, для доступу до глобальних хмарних сервісів (Amazon Web Services, Google, Microsoft) творцям Ethereum і додатків на цій платформі доведеться довести, що їх децентралізована система має достатній рівень безпеки.

Ethereum – платформа для створення децентралізованих онлайн-сервисів на базі блокчейну (децентрализованих додатків), що працюють на базі «розумних контрактів». Її реалізовано як єдину децентрализовану віртуальну машину.

Нагадаємо, ставлення до криптовалют в світі неоднозначне. У Китаї їх оголосили поза законом, а в Дубаї вже починають продавати нерухомість за біткойни.

 

Джерело: Techcrunch
Поділитися: