Розчулься: американська першокласниця виграла конкурс дудлів від Google

486
www.businessinsider.com
Дівчинка намалювала дудл з «улюбленими динозаврами», які надихають її стати палеонтологом

Американська корпорація Google підбила підсумки свого щорічного конкурсу дудлів Doodle 4 Google 2018 року. Перемогла першокласниця зі штату Вірджинія Сара Гомез-Лейн (Sarah Gomez-Lane), яка намалювала дудл з динозаврами, повідомив Business Insider.

Google оцифрував творчість мексиканської художниці Фріди Кало

Темою конкурсу логотипів Google цього року стало «Що мене надихає?». Маленька Сара каже, що дуже хоче стати палеонтологом, тому й намалювала на дудлі своїх «улюблених динозаврів».

Сара Гомез-Лейн (Sarah Gomez-Lane), яка намалювала дудл з динозаврами
fcnp.com

«Динозаври надихають мене більше вчитися, щоб стати палеонтологом. Лопата – для моєї майбутньої роботи!», – розповіла першокласниця про дизайн своєї роботи.

Команда Google Doodle оцінювала отримані роботи за трьома критеріями – художня майстерність, креативність і відповідність темі. Вони моментально закохалися в «творчу інтерпретацію» Сари: вона майстерно вписала древніх ящерів у логотип Google. Журі переконалося в серйозності намірів першокласниці щодо майбутньої кар’єри.

Через пару місяців Google не просто «перевдягнеться» в дудл Сари на день – користувачі зможуть зіграти з ним у чергову забавну гру.

Сама Сара як переможець отримає стипендію у розмірі $30 тис. і технологічний пакет для її школи в розмірі $50 тис.

Першокласниця також зможе поїхати на екскурсію до штаб-квартири Google в Маунтін-В’ю (Каліфорнія), де отримає технічні подарунки та інші «веселі штуки від Google».

Дізнайтеся, як виглядає тематична штаб-квартира Google в Гамбурзі та новий кампус в Колорадо.

Поділитися: