Російські хакери зламали електромережі США

568
flickr.com
Зловмисники досі мають можливість влаштувати масові відключення

Російські хакери з угрупування, відомого як Dragonfly, або Energetic Bear, зламали електромережі США в 2017 році, повідомляє Reuters.

У Міністерстві внутрішньої безпеки США припускають, що зловмисники досі мають доступ і можливість влаштувати масові відключення електрики.

Особиста справа: що робити, якщо ви «наслідили» в мережі

Російські хакери використовували електронні фішингові листи і атаки типу watering hole (жертву обманом змушують ввести пароль. – K.Fund Media), щоб отримати доступ до корпоративних мереж постачальників.

Зловмисники вкрали їхні облікові дані й отримали доступ до комунальних електромереж американських підприємств, вважають у Міністерстві внутрішньої безпеки США.

У 2017 році від дій хакерів уже постраждали сотні об’єктів, але американська влада не виключає, що кібератаки можуть продовжитися. Багато компаній можуть не помітити загрози, адже хакери використовують облікові дані реальних людей.

На даний момент Міністерство внутрішньої безпеки США шукає докази того, що російські хакери намагаються автоматизувати свої атаки. Поки невідомо, з якою метою здійснено злом – для разових атак або підготовки до масштабнішого нападу.

Як ми вже писали, кібербезпека США опинилася під загрозою через чотири країни.

Влада В’єтнаму ухвалила закон про кібербезпеку, що посилює вимоги до діяльності IT-корпорацій.

Поділитися: