Роби, що любиш, люби, що робиш: 3 секрети успіху від Опри Вінфрі

2070
fortunedot.com
Чому треба піклуватися про себе, як повірити у власні таланти та не збиватися зі шляху, який ви свідомо обираєте, – радить Вінфрі

Відома американська телеведуча, медіановатор та мільярдер Опра Вінфрі виступила з промовою на врученні дипломів у коледжі Сміт, де поділилася з випускниками секретами свого успіху. Багато в чому її промова – це дорожня мапа, яка закликає слідувати старій як світ пораді: робити те, що любиш.

Вінфрі каже, що він полягає у «силі служіння» власним цінностям. Опра згадала, що направду успішною вона стала тоді, коли заявила, що «робитиме виключно ті шоу, які «не розходяться з її правдою». Вінфрі згадала, як одного разу багато років тому брала інтерв’ю у групи скінхедів. І в якійсь момент під час розмови зрозуміла, що вони намагаються використати її телепрограму для просування своєї ідеології. По закінченню шоу вона зрозуміла для себе одну із найважливіших речей – ніколи не дозволяти чужим негативним і агресивним ідеям розповсюджуватися через телебачення. Це стало її головною вимогою для команди, яка працювала над шоу.

Опра Вінфрі вважає, що головне в житті – аби ваші таланти були на службі вашого ж покликання. «Як саме ви використовуєте себе, всього себе, як ви себе висловлюєте? – запитує телеведуча. – Все моє життя – це неспинна щира молитва, яку я проголошую. Скажіть ці слова: «Життя, використай мене і мої таланти, покажи їх мені, розкажи мені, що я знаю, що мені потрібно знати, що я маю ще дізнатися». Втілення (своєї життєвої місії) і є для мене мірилом успіху».

Опра Вінфрі закликає запитати себе: які унікальні таланти я можу запропонувати? Що конкретно я маю робити? І прислухатися до свого «внутрішнього GPS», приглушивши галасливий світ навколо.

Бо саме цей навігатор здатен підказати, яким має бути вам наступний крок у житті

Отже, аби стати на цей шлях та триматися його, треба зробити три кроки.

Крок 1: Повірте в те, що стоїть за кожною вашою дією. Ви маєте вірити, що робите дещо важливе.

Крок 2: Знайдіть свої унікальні таланти й нехай вони служать вашим цілям. Тоді ви ніколи не відчуватимете бажання виконувати свою роботу недбало: ви повинні активно застосовувати свої обдарування.

Крок 3: Турбота про себе – пріоритет. Якщо ви ставитимете себе на останнє місце й вичерпаєте сили, то нічого не залишиться для інших, не кажучи вже про цілі, що їх ви прагнете досягти.

Таким чином ви отримаєте задоволення від того, чим займаєтеся. А це і визначає ваш особистий успіх.

 

За материалами The Muse
Поділитися: