Робота мрії: як це – бути професійним геймером

967
www.businessinsider.com
Шестизначні зарплати і корпоративне житло vs стресові турніри і життя на виду

Якщо ви граєте в комп’ютерні ігри на рівні «бог», то, можливо, час замислитися про кар’єрне майбутнє. У сучасному світі геймерство перетворилося на справжню професію з офіційним працевлаштуванням та медичною страховкою.

Гравцям часто надають житло, персонального фітнес-тренера і дієтолога. Геймери Ліги Overwatch заробляють мінімум $50 тис. на рік, але більшість отримують шестизначні суми. Натомість від гравця потрібні професійні навички і бути старше 18 років – до повноліття їх просто не допустять до участі в турнірі.

www.businessinsider.com

Професійні геймери мають безліч фанатів серед підлітків і навіть дорослих, тому завжди повинні бути в формі. Наприклад, гравці Ліги Overwatch більшу частину тижня тренуються дві години поспіль по 2-3 рази на день, щоб удосконалити навички гри з різними персонажами – «героями».

По закінченню тренування геймери відчувають себе сильно виснаженими як морально, так і фізично, розповів геймер команди Houston Outlaws Джейкоб Ліон під ніком «Джейк».

Через постійну роботу за мишкою і клавіатурою він заробив собі сильні болі в зап’ястку. Йому також доводиться вдягати на ніч спеціальні геріатричні рукавички і робити вправи для зняття напруги.

Гейміфікація: як бізнесу граючи досягти цілей

Турнірні дні супроводжуються величезними стресами через численну аудиторію глядачів, зустрічі з фанатами і пресою. Гравці несуть величезну публічну відповідальність, тому мають поводитися належним чином.

«Слід поводитися дуже обережно під час прямих ефірів, які дивляться діти», – уточнив геймер команди San Francisco Shock у Лізі Overwatch Деніел Мартінес з ніком dhaK.

Кілька професійних геймерів уже потрапили під ретельну перевірку через неналежну поведінку під час прямих ефірів.

Наприклад, контракт гравця Джонатана Санчеса під ніком «DreamKazper» з команди Boston Uprising був розірваний після того, як його затримали за звинуваченням у сексуальному переслідуванні підлітка.

З геймером команди Dallas Fuel Феліксом Ленджіелом під ніком «xQc» попрощалися через нецензурну лексику на адресу гравців.

Warner Bros і творці Pokemon Go працюють над мобільною грою за «Гаррі Поттером».

Корисний «вау-ефект»: як доповнена і віртуальна реальність змінює сферу громадського харчування.

 

Джерело: Business Insider

Поділитися: