Робот-кур’єр від Starship Technologies залучив $25 млн інвестицій

331
Дрон може доставляти покупки на відстань до 3,2 км

Американський стартап Starship Technologies залучив $25 млн інвестицій за рахунок свого робота-кур’єра. В останньому раунді фінансування взяли участь інвестиційні компанії Matrix Partners і Morpheus Ventures, а також співзасновник Airbnb Натан Блчаркзік і інженер-засновник Skype Яан Таллінн, повідомив TechCruch.

Тест: чи замінить робот вас на роботі

Робот Starship Technologies виконує роль кур’єра, який доставляє продукти харчування або інші покупки на відстань до 3,2 км. Сам дрон виконаний у вигляді великого контейнера на колесах, куди користувач і складає товар для доставки.

Розробники планують вкласти залучені інвестиції в поширення своїх роботів у міських кварталах, бізнес-парках і університетських кампусах на території США і Європи.

Робот-кур'єр від Starship Technologies
www.roboticsbusinessreview.com

Роботи Starship вже пройшли тестування на території 100 міст у 20 країнах світу, сумарно проїхавши 160 тис. км.

Очолює Starship Technologies колишній директор з розвитку бізнесу Airbnb Лекс Байєр, який обійняв пост генерального директора.

«Додаткове фінансування та призначення Лекса дасть нам змогу вивести наші розробки на ринок», – повідомив засновник Starship Янус Фрііс.

Для порівняння: в минулому раунді фінансування Starship залучив понад $17,2 млн інвестицій, головним інвестором виступив Mercedes-Benz Vans.

Сінгапурські вчені створили робота для складання меблів IKEA.

У Фінляндії школярів навчають роботи.

Поділитися: