Річард Бренсон вирішив брати участь у створенні надшвидкісних поїздів Hyperloop

191
cloudinary.com
Бізнесмен став акціонером Hyperloop One, яка додала до своєї назви слово Virgin

Британський мільярдер сер Річард Бренсон став інвестором і членом ради директорів американської компанії Hyperloop One – розробника швидкісних вакуумних поїздів Hyperloop.

У четвер, 12 жовтня, Hyperloop One оголосила про партнерство з корпорацією Бренсона Virgin Group і про зміну своєї назви на Virgin Hyperloop One.

«Досвід Virgin Group в галузі перевезень прискорить наш вихід на окупність», – йдеться в прес-релізі компанії. У заяві підкреслюється, що керівники Hyperloop One зберігають повний контроль над проектом.

«Мій візит влітку на випробувальний полігон Hyperloop One і зустріч із командою переконали мене, що ця новаторська розробка кардинально змінить наше уявлення про транспорт, різко скоротивши час поїздок», – так Бренсон, який заробив статки на авіаперевезеннях, прокоментував для Bloomberg свою участь у проекті.

Раніше ми писали про розпорядок дня Річарда Бренсона

Virgin Group стала інвестором Hyperloop One в рамках вересневого раунду фінансування, який приніс розробнику суперпоїзда $85 млн. Крім корпорації Бренсона, у будівництво Hyperloop тоді вклали кошти портовий оператор з Об’єднаних Арабських Еміратів Dubai Port World, американський виробник дистанційних пультів Western Telematic і російський інвестфонд Caspian Venture Capital .

Близькі до Hyperloop One джерела розповіли Bloomberg, що компанія має намір залучити ще $150-200 млн до липня 2018-го.

Нагадаємо, що британський лоукостер EasyJet почав проектувати комерційний електролітак.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: