Річард Бренсон: моя звична рутина

5887
virgin.com
Типовий розпорядок дня ексцентричного мільярдера

Звідки він черпає натхнення? Коли встигає займатись бізнесом? Про все це Річард Бренсон розповідає у своїй статті.

virgin.com

Я полюбляю рано прокидатися, зазвичай о 5 ранку. День намагаюся починати з фізичних вправ. Граю в теніс, до прикладу, або йду на прогулянку чи пробіжку, катаюся на велосипеді, але якщо день видається вельми вітряний, то займаюсь кайтсерфінгом. Після цього снідаю і проводжу час із родиною.

Спорт і спілкування з родиною забезпечують гарний настрій перед початком ділового дня.

virgin.com

Ранній підйом дозволяє проглянути пошту й попрацювати над відповідями на листи ще до того, як увесь світ підключається до мережі. Живемо ми на Віргінських островах, відтак важливо постійно бути на зв’язку з відділеннями нашої компанії, що працюють в інших часових поясах.

Бути лідером бізнесу сьогодні означає тримати руку на пульсі, й знати, про що говориш. Саме тому я завжди обмінююся інформацією з командами мережі Virgin.

virgin.com

Між дзвінками й листами також читаю новини й пишу в блозі. Я почав частіше висловлюватися з приводу речей, які вважаю неприпустимими. Наприклад, про невдалу війну з наркотиками, погане ставлення до біженців, упередження стосовно ЛГБТ-спільноти. Або ж про те, що смертна кара досі не відмінена повністю, навіть попри доведений факт, що вона не запобігає вчиненню злочинів. Одначе, щодня я торкаюся різних тем. Сьогодні, скажімо, можу написати про охорону природи, завтра викладу сімейні світлини, зроблені на острові Некер (англ. Necker; маленький незалюднений острів у Тихому океані – K.Fund Media), а післязавтра поділюся досвідом з молодими підприємцями, публікуючи бізнес-підказки про те, як знайти свій успіх.

Крім блоґу ділюся думками також у соціальних мережах. Бізнесом я почав займатися 50 років тому, і можу точно сказати, що світ змінився дуже сильно, коли з’явилися мобільні телефони, електронна пошта й соціальні мережі. Просто неймовірно, що соціальні мережі розкрили перед нами цілий світ і подарували людям можливість висловити свою точку зору.

virgin.com

Я постійно п’ю чай, підтримуючи таким чином свій енергетичний ритм. Випиваю близько 20 чашок на день. (Тільки не кажіть про це моєму лікарю, гаразд?) Обідаю, коли маю нагоду – зазвичай на обідній чай призначаю ділову зустріч. Я не прихильник офіціозу, тому полюбляю розбавити діловий настрій їжею. Якщо ж часу обмаль, то можу провести зустріч під час прогулянки.

Що б я не робив і де б не перебував – окрім, хіба, кайтсерфінгу й плавання – завжди маю при собі записник. Мій секретний «лайфхак» полягає у фіксуванні власних думок. Хто знає, де б я був тепер, якби не занотовував ідеї, щойно вони спадають мені на думку.

virgin.com

Кожен день я завершую груповою вечерею, де обговорюються нові ідеї. Спати лягаю завжди близько 23:00. Щоб увійти в новий день з новими силами, мені треба поспати шість годин.

Поділитися: