Revolut став першим «єдинорогом» Великої Британії в цифровому банкінгу

234
fineartamerica.com
Після третього раунду фінансування в $250 млн капіталізація стартапу сягнула $1,7 млрд

У Великій Британії з’явилася перша компанія-«єдиноріг» у сегменті цифрового банкінгу – фінтех-стартап Revolut, який випускає картки з кількома валютними рахунками для обміну валюти без банківських комісій за середньоринковим курсом.

Міф «єдинорогів»: чому стартапи Кремнієвої долини переоцінені

У третьому раунді фінансування компанія залучила $250 млн і увійшла до числа «єдинорогів», оскільки її ринкова капіталізація сягнула $1,7 млрд. Для порівняння: в липні минулого року фінтех-стартап залучив $66 млн; за рік його вартість зросла в п’ять разів.

Головним інвестором виступила гонконгська венчурна компанія DST Global. У третьому раунді фінансування також брали участь американські компанії Index Ventures і Ribbit Capital.

«Від самого початку ми прагнемо чинити діаметрально протилежно традиційним банкам», – охарактеризував діяльність компанії її засновник і генеральний директор Ніколай Сторонський.

Стартап Revolut
www.ft.com

Отримані інвестиції Revolut витратить на власний розвиток. У 2018 році стартап планує розширити свою присутність у США, Канаді, Гонконгу і Австралії, а також збільшити чисельність співробітників з нинішніх 350 до 800 осіб.

Сьогодні сервісом Revolut користується понад 2 млн осіб – близько 6-8 тис. нових користувачів щодня, як заявила компанія. Протягом п’яти років стартап планує довести число користувачів до 100 млн осіб.

Стартап EarthNow хоче запустити пряму трансляцію подій на Землі зі супутників.

IForum 2018: названо переможців конкурсу біомедичних стартапів в Україні.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: