Репер 50 Cent зізнався, що він не біткойновий мільйонер

146
i.ytimg.com
Криптовалютне багатство музиканта – лише чутки і PR, які він не спростовував до останнього моменту

Американський репер Кертіс Джексон, відомий як 50 Cent, офіційно заявив, що ніколи не отримував гонорарів і виплат у біткойнах і будь-яких інших криптовалютах, і всі його криптомільйони – просто чутки. Такі свідчення він дав у рамках судового розгляду про своє банкрутство.

50 Cent «ніколи не володів і не володіє біткойн-рахунком або будь-якими біткойнами. Жодна з його компаній також не мала біткойнів з 2014 року до теперішнього часу», сказано в судових документах.

Про біткойн і не тільки: 5 найочікуваніших бізнес-книг

У січні цього року на піку біткойнової істерії на музичному сайті TMZ.com з’явилася новина, що репер саме біткойнами отримав гонорар за свій альбом 2014 року Animal Ambition. Через чотири роки ті 700 біткойнів нібито подорожчали до $8,5 млн.

50 Cent не став спростовувати ці чутки, а навіть підтримав обговорення у себе в Instagram. Як він зараз пояснює, «якщо публікації не завдають прямої шкоди образу або бренду», спростовувати їх не в його правилах.

Однак зараз, в офіційних свідченнях у справі про визнання свого банкрутства, 50 Cent зізнався, що публікації в пресі про його біткойнові мільйони – сфальсифіковані. Біткойнів він суду теж не надав: мовляв, біткойни чотири роки тому до нього так і не дійшли, тому що хтось устиг конвертувати гонорар у долари раніше.

Криптовалютний прогноз: у 2018-му біткойн злетить до $60 тис. – щоб впасти до $1 тис.

Біткойн випередив Воррена Баффета, «Боїнг» і ВВП Нової Зеландії.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: