Рейтинг Fortune: 7 найвпливовіших бізнесменів світу

1240
Shutterstock
Журнал опублікував щорічний рейтинг 40 найвпливовіших людей світу, молодших 40 років

У рейтинг увійшли політики, спортсмени, художники, бізнесмени, стартапери. K.Fund Media відібрав сімку найвпливовіших інноваторів та підприємців світу.

1

Марк Цукерберг, 33 роки

CEO та засновник, Facebook

fortune.com

Цукерберг вже так довго є титаном індустрії, що ніхто не звертає увагу на його молодість. Він батько, філантроп, лідер думки і досвідчений бізнесмен.


2

Ченг Вей та Джин Лю, 35 років, 39 років

Засновник та CEO; Президент, Didi Chuxing

 

fortune.com

Компанія Didi Chuxing наробила галасу минулого року купівлею Uber China, завдавши поразки своєму американському супернику в битві за найбільший ринок таксі на планеті. На цьому велетенський гігант-автоперевізник та його лідери — генеральний директор Вей та президент Лю —  не зупинились: $5,5-мільйонний цикл фінансування приніс більше $50 млн; інвестиції розширюються на Європу, Близький Схід та Африку; відкривається нова лабораторія в Маунтін-В’ю. Пристебніться: гонитва Didi лише починається


3

Брайан Ческі, Натан Блехарчик, Джо Ґеббіа, 35 роки, 34 роки, 35 років

CEO; співзасновники, Airbnb

fortune.com

Засновницьке тріо — генеральний директор Ческі, головний виробничий директор Ґеббіата та головний стратегічний керівник Блехарчик — запустили нову платформу для «досвіду», стали прибутковими, запустили новий бренд у Китаї. Вартість компанії досягає $31 млрд.


4

Джон та Патрік Коллісони, 27 років, 28 років

Співзасновники, Stripe

fortune.com

Якщо ви бодай щось купували в Інтернеті цього року, то, напевно, здійснити покупку вам допомогли брати Коллісони. Вони є співзасновниками монстра електронної комерції Stripe вартістю $9,2 млрд, і обробляють десятки мільярдів транзакцій на рік. Дует народився та виростав у сільській Ірландії, а з моменту заснування компанії в 2010 році Джон та Патрік Коллісони  стали двома наймолодшими мільярдерами у світі. Тепер компанія співпрацює навіть з Amazon, обробляючи приховані транзакції.


5

Джон Ціммер та Лоґан Ґрін, 33 роки, 33 роки

Співзасновники, Lyft

fortune.com

Дует підприємців провів менш насичений рік, ніж Трейвіс Каланік, але це добре. У той час як конкурент Uber переживав втрату лідера, Lyft дали по газах. У липні пара оголосила про новий підрозділ безпілотників та запустила систему, яка дозволяє виробникам автомобілів швидше розвивати автономні транспортні засоби. Вони також зібрали $600 млн у рамках фінансового раунду із заявленою вартістю $7,5 млрд.


6

Деніел Шварц, 36 років

CEO, Restaurant Brands

businessinsider.com

Restaurant Brands (батько Burger King, Tim Hortons та Popeyes) приніс минулого року приблизно $4,1 млрд із загальним обігом на ринку в $28 млрд (включно із обмінними одиницями).  Як поводяться мілленіали біля штурвалу? Шварц приєднався до проекту як фінансовий директор в 2010 році, а 2013 року став гендиректором. Він працює над зменшенням витрат, спонукаючи працівників витрачати гроші компанії так, наче вони – їх власні.


7

Брайан Армстронг, 34 роки

CEO та співзасновник, Coinbase

forbes.com

Армстронг, генеральний директор Coinbase, став першим «єдинорогом» в галузі блокчейнових технологій  після того, як у серпні досяг прибутку в $100 млн, піднявши вартість компанії до $1,6 млрд. Армстронг  відповідає за введення криптовалюти у Америці та значній частині інших країн.


Источник: Fortune.com
Поділитися: