Реалізація бізнес-мрії: 6 корисних звичок

196
NTN24.com
Що кожного дня робить Річард Бренсон? Як планує свій день Ілон Маск? І які звички дають змогу бізнесменам втілити в реальність свої мрії

Кілька принципів поведінки допоможуть підвищити свою ефективність і добре вплинути на бізнес.

Плануйте і складайте графік

Ілон Маск розподіляє свій день на п’ятихвилинні блоки. Можливо, такий рівень організації здасться вам не надто привабливим, однак планування й складання графіка є однією з поширених звичок успішних людей.

Для початку ви можете взяти за звичку підводитись із ліжка раніше та ефективніше використовувати ранковий час. Кожна хвилина на вагу золота, відтак варто обмежити час, який проводите в соцмережах. Варто також економити час на зустрічах, складаючи перелік питань, які бажаєте обговорити. Розбивайте великі задачі на невеликі цілі – так ви збережете необхідний рівень зосередженості та зацікавленості.

Shutterstock

Гроші мають значення

Більшість успішних людей в бізнесі дійсно люблять свою справу. Визначте потреби ринку: замість того, щоб намагатись вгадати бажання покупців, з’ясуйте чого вони хочуть і дайте їм це – тоді ви почнете заробляти. Починати бажано маючи в запасі капітал принаймні на шість місяців наперед. Обов’язково слідкуйте за своїми фінансами.

Перевірте свою ідею

Перед тим, як інвестувати грошові ресурси, необхідно випробувати свою ідею. Якщо перевірка пройшла успішно, можете починати планувати наступну стадію розвитку бізнесу.

Shutterstock

Вікторія Джоссел і Роумі Льюїс 2006 року відкрили в Лондоні Lola’s Cupcakes: пару лотків і крамницю — тоді Велика Британія саме починала втрачати розум від капкейків. 2011 року вони продали свій успішний бізнес Ашеру Бадвігу.

Він розширив його, і тепер кіоски та крамниці з капкейками існують на зупинках транспорту і в торговельних центрах по всьому Лондону та південно-східній Англії. 2015 року Lola’s відкрили навіть в Японії. Це – приклад успішної перевірки бізнесу.

Формуйте свою команду

Найуспішніші підприємці вміють вибудовувати надійні зв’язки, і байдуже: в партнерських стосунках чи у власній робочій команді. Це дозволить вас зосередитись на тому, що ви робите найліпше. Класичним прикладом бізнес-дуету є співзасновники компанії Apple Стів Джобс і Стів Возняк.

Не забувайте, що успішні бізнесмени завжди говорять про свої успіхи, і, що найголовніше, не скупляться на реакції (як позитивні, так і негативні) стосовно своїх колег.

Пам’ятайте про здоров’я – як фізичне, так і ментальне

Успішні люди завжди знаходять час читати для задоволення. За даними Британської агенції з питань читання, люди, які читають, більше схильні до емпатії. Крім того, читання забезпечує гарне самопочуття.

Регулярні фізичні вправи завжди допомагають тримати себе в формі. Ексцентричний мільярдер Річард Бренсон, до прикладу, займається спортом щодня.
Ну і нарешті…

Shutterstock

Не бійтесь наважуватись, пробувати знову й знову

Підприємці вважають, що поразка є частиною нашого шляху до успіху, позаяк багато топ-імен бізнесу спочатку прогорали, а потім починали знову.

 

По материалам Virgin.com
Поділитися: