Разом легше: Toyota об’єдналася із SoftBank для розроблення безпілотників

200
www.reuters.com
Компанії створять підприємство Monet зі стартовим капіталом у $17,5 млн

Японська автомобільна корпорація Toyota оголосила про співпрацю з японським конгломератом SoftBank для розроблення безпілотних автомобілів, повідомив Reuters.

Компанії створять спільне підприємство Monet (скор. від Mobile Network) зі стартовим капіталом $17,5 млн. Більша частка бізнесу належитиме SoftBank.

Вчені MIT навчили безпілотники їздити незнайомими путівцями

Компанія розроблятиме різні автомобільні сервіси на базі технології безпілотного водіння. Toyota бачить безліч варіантів: наприклад, доставка продуктів, медичні шатли з проведенням огляду прямо на борту, маршрутні автобуси й універсальні безпілотники, в тому числі мобільні ресторани і готелі з оплатою «на борту».

SoftBank зі свого боку готовий забезпечити технологію збирання й аналізу логістичних даних, щоб безпілотники вчасно прибували туди, де потрібні. Нагадаємо, що в японському інвестбанку є підрозділ SB Drive, який займається розробленням технології автономного водіння для автобусів.

Спільне підприємство очолить головний інженер SoftBank Дзунічі Міякава. Він підкреслив, що головна мета об’єднаного проекту – «допомогти людям з обмеженим доступом до транспорту».

Зі свого боку, глава Toyota Акіо Тойода підкреслив: «Ми намагаємося впровадити традиційний автомобіль у нові сфери».

Як ми вже писали, Toyota вклала $500 млн у безпілотники Uber і інвестує $1 млрд у його азіатського конкурента Grab.

Поділитися: