Розсміши інвестора: 5 найпотішніших стартапів на Kickstarter

145
Shutterstock
Дерев'яний робот, гламурний спіннер, музика для котів, 3D-ручки Star Trek та робот-садівник

Kickstarter – це головний краудфандинговий майданчик, на який мріє потрапити будь-який стартап, але вдається це далеко не кожному. Для того, аби зібрати там гроші, треба здивувати. Або розсмішити.  як це зробили автори наступних винаходів.

1

Гламурний спіннер

Девайс для обертання в руках лише набирає обертів у нашій країні, але ось американська компанія Stealth Spinners уже представила на Кікстартері красиву металічну штуковину на підшипниках «Мерехтливий вартовий».  Суцільнолитий спіннер зібрал $5,5 тис. із очікуваних $15 тис. Його ціна коливається від $125 до $160, залежно від пафосності «Мерехтливого вартового».


2

Музика для котів

Якщо ви вважаєте, що балуєте свого улюбленця, гладячи його за вушком і купуючи найкращу їжу та іграшки, то замисліться про музичний супровід для комфортного перебування муркотуна у вашому будинку.

Композитор Девид Туі хоче записати та видати другий альбом музики для котів. Композиції Туі – розробки на стикові творчості, фізики та медицини, покликані покращити цей світ. Автор виклав ідею на Kickstarter кілька днів тому і вже зібрав майже $1 тис. із $20 тис.


3

3D-ручки StarTrek

У 3D-ручці немає нічого незвичного – це мініатюрний ручний 3D-принтер. І мало кого можна вже дивувати фантастичною сагой «Стар Трек». Але винахідники пропонують об’єднати ручку та серіал. Кажуть, 3D-ручкою від Wobble Works LLC не можна намалювати нічого, окрім предметів зі «Стар Треку». Так це чи ні, можна перевірити, інвестувавши в диво-ручку.

Стартап зібрав майже $8тис., хоча хотів не більше $2тис. Збір коштів на оригінальний ґаджет триватиме ще півмісяця.

ksr-ugc.imgix.net

4

Дерев’яний робот Cubetto

Від смішного до геніального – один крок. Виявляється, дерев’яну логічну гру можна програмувати, для чого засновники стартапу Primo Toys створили спеціальну мову.

Автори стартапу називають свій проект «Кодинг для дітей», маючи на увазі, що, граючи із їхньою дерев’яною іграшкою, діти від трьох років вчаться програмувати. Річ зроблено з екологічно чистої деревини із вкрапленнями пластмаси.

Стартап мріяв зібрати $100 тис., а вже отримав майже за місяць до завершення краудфандингової кампанії $130 тис.


5

Робот, що живе у саду

Робот Tertill, який сам заряджається від Сонця та стійкий до погодних змін, живе в саду і вміє їздити туди і назад, не чіпляючи рослин і навіть маленьких росточків. У корпусі та деталях відсутні шкідливі хімічні сполуки. Розробили ґаджет американські стратапери Franklin Robotics. Робот вміє також полоти бур’яни. Але поки незрозуміло, як Tertill відрізняє бур’яни від, наприклад, квітів.

ksr-ugc.imgix.net
Раніше K.Fund Media писав про 5 дивних і непотрібних стартапів
Поділитися: