Ранок мільярдера: як Річард Бренсон, Джек Дорсі та Джефф Безос починають свій день

653
tes.com
Кілька порад, як починати новий день, від найуспішніших людей світу

Від того, як ви проведете ранок, залежить увесь ваш день. Такого висновку дійшли численні науковці та дослідники. Наприклад, журналіст та письменниця Лаура Вандеркам поспілкувалась із двадцятьма провідними підприємцями США і написала книгу «Що успішні люди роблять до сніданку».

Один з головних висновків її роботи – ранок – це час, який зайнята людина може приділити саме собі

«Коли ви приходите в офіс, перші години – це робота з поштою, телефонні дзвінки, зустрічі і вирішення нагальних проблем. По-суті, ваш час стає майже неконтрольованим. Тому багато бізнесменів обирають ранки, щоб встигнути вирішити найважливіші особисті питання.

virgin.com

Цей час у вас точно не відберуть незаплановані зустрічі», – пише автор.
Схожої думки притримується і американський бізнес-стратег Деббі Мойсічін. Через напружений графік вона не встигала виконати усі свої справи.

Та після того, як Деббі почала прокидатись на дві години раніше, ніж зазвичай, її справи налагодились. Якщо ви прокинулись о шостій ранку – вас не турбуватимуть ні колеги, ні бос, каже Мойсічін.

За словами Вандеркам, більше 90% опитаних підприємців у будні прокидаються раніше шостої ранку.

Та як змусити себе прокидатись щодня так рано? Над вирішенням цієї проблеми працював професор психології Університету Флориди Рой Баумайстер. Результати його дослідження свідчать про те, що кожен може тренувати свою силу волі наче м’язи.

Тому, ранковий підйом – це лише звичка. Корисна звичка

Науковець радить щоранку робити зарядку, пити багато води (а не кави) та займатись йогою. Також Баумайстер зазначає, що «жайворонки» зазвичай почувають себе щасливішими людьми.

А от виконавчий директор компанії Vanderbloemen Search Group, Вільям Вандерблоемен був «совою», через що постійно не встигав розправитись із своїми планами на день. Натомість його колега завжди прокидався о 5 ранку. Вандерблоемен запитав, як йому це вдається.

«Найголовніше – засинати о 22:00. Це вирішить усі проблеми», – відповів його колега. Вільям скористався порадою, і, за його словами, продуктивність роботи збільшилась на 30% після ранніх прокидань.

Поділитися: