Radar Tech разом із ДТЕК запускають енергетичний акселератор

208
www.facebook.com/max.yakover
Організатори приймають заявки від стартапів до 4 вересня

Технологічний кластер Radar Tech за підтримки українського енергохолдингу ДТЕК запускає Energy Accelerator – акселераційну програму в сфері енергетики, повідомляє на своїй сторінці у Facebook співзасновник Radar Tech і CEO UNIT.City Макс Яковер.

«Ми запрошуємо на програму стартапи, які, крім енергетики, вирішують питання, пов’язані з логістикою, клієнтами, безпекою персоналу тощо. Також у цьому наборі ми готові до співпраці з конструкторськими бюро, інститутами, зрілими продуктовими компаніями і винахідниками, у яких є проекти з прототипами», – зазначив Яковер.

Нью-йоркський акселератор інвестує по $130 тис. в IT-стартапи зі Східної Європи

У конкурсному відборі Energy Accelerator зможуть взяти участь команди, що складаються з двох і більше осіб у віці від 18 років.

Організатори збиратимуть заявки від стартапів до 4 вересня. Проекти, які витримали два відбіркові етапи, пройдуть програму акселератора, розраховану на 2,5 місяці.

Учасники Energy Accelerator зможуть відвідати лекції понад 30 українських і зарубіжних експертів, отримають менторську підтримку і можливість протестувати свої розробки на клієнтах ДТЕК.

Найкращі стартапи стануть потенційними партнерами енергохолдингу.

Подробиці про Energy Accelerator можна знайти тут.

Як ми писали раніше, Radar Tech і УкрСиббанк відкрили акселератор для fintech-стартапів.

UNIT.City запустив менторську програму для стартапів.

Поділитися: