Приїхали: BlaBlaCar стане платним для українських пасажирів з листопада

530
m.blablacar.com.ua
Абонемент на день коштуватиме 49 грн, а на місяць – 59 грн

Онлайн-сервіс для пошуку автомобільних попутників BlaBlaCar стає платним для українських пасажирів. Щоб забронювати місце, необхідно буде оплатити доступ на день або на місяць, повідомила компанія на сайті в середу, 10 жовтня.

Вартість абонемента з доступом на день становитиме 49 грн, а місяць коштуватиме трохи дорожче – 59 грн. Однак бронювання поїздки маршрутом до 120 км, тобто в межах однієї області, залишиться безкоштовним.

5 книг від керівника BlaBlaCar в Україні Олексія Лазоренко

Користувачі, які почали користуватися сервісом після 10 жовтня, отримають безкоштовний доступ протягом місяця, а користувачі, які приєдналися до 10 жовтня, зможуть ще три місяці безкоштовно бронювати поїздки.

Оплатити доступ можна на сайті або в мобільному додатку сервісу. Пасажири, як і раніше, можуть розплатитися з водієм лише готівкою. Однак сервіс міркує над можливістю запровадити безготівковий розрахунок «як одну з доступних опцій».

Для власників автомобілів BlaBlaCar залишиться безкоштовним. Вони зможуть за колишньою схемою публікувати свої пропозиції про поїздки, зазначаючи вартість місця і час відбуття. BlaBlaCar наголосив, що сервіс дає змогу частково компенсувати транспортні витрати, а не заробити.

Шашечки чи їхати: навіщо BlaBlaCar розширює сервіси.

Поділитися: