«А привези мені …»: додаток Grabr для купівлі та передавання товару з-за кордону

212
www.bloomberg.com
Сервіс бере 7% комісії за посередництво

Додаток Grabr, розроблений трирічним стартапом із Сан-Франциско, дає змогу будь-кому купити і через незнайомого мандрівника привезти з-за кордону річ, що цікавить.

Минулого тижня стартап отримав $8 млн фінансування від інвестфонду.

чемодан
www.herworldplus.com

Будь-який користувач може побути в ролі кур’єра, якщо має вільне місце у валізі й хоче підзаробити по дорозі додому з подорожі.

Мандрівник, він же кур’єр, робить покупку, яку оплачує замовник. Додаток тримає кошти до того моменту, поки обидві сторони не зустрінуться у фінальній точці маршруту й не підтвердять успішне передавання посилки.

Покупець також оплачує мандрівникові обумовлену суму кур’єрських послуг, а сервіс бере за посередництво 7% комісії зверху.

Основна цільова аудиторія – жителі країн, що розвиваються, з дуже високими податками на імпорт певних товарів, наприклад, Бразилія. Grabr також допоможе авіамандрівникам, які порушили обмеження щодо ваги багажу – близько 23 кг при користуванні міжнародними авіалініями.

Заманити мандрівника: три неординарних рекламних кампанії для туристів

«Ми створили технологію, яка ідеально підходить для жителів Бразилії», – зазначила глава підрозділу Grabr у Бразилії Мішель Чахін.

За її словами, покупці зарубіжних товарів через Grabr зазвичай економлять близько 30% порівняно з місцевими цінами. Загалом Grabr скористалися вже близько 350 тис. разів для передавання посилок у всі куточки світу від Москви (Росія) до Хошиміну (В’єтнам). Минулого року близько 40% всіх посилок через сервіс вирушило до Аргентини, а 30% – до Бразилії, уточнила Чахін.

Нагадаємо, що американський сервіс для бронювання готелів Booking.com за рік на 53% збільшив кількість пропозицій з оренди апартаментів.

А конкурентний сервіс для короткострокової оренди житла Airbnb перегляне умови співпраці з користувачами-орендодавцями.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: