«ПриватБанк» почне приймати китайські карти UnionPay вже у 2019 році

236
ПриватБанк
Реалізація еквайрингового проекту із China UnionPay Group може забрати до півроку

Найбільший український «ПриватБанк» уклав велику угоду з китайською платіжною системою China UnionPay Group про співпрацю в рамках еквайрингу карток UnionPay і можливості впровадження карткових продуктів китайської корпорації.

Перші китайські картки в терміналах «ПриватБанку» можна буде обробити вже на початку 2019 року.

Про це глава правління АТ КБ «ПриватБанк» Петр Крумханзл і глава China UnionPay Group Ши Веньчао заявили після підписання меморандуму про співпрацю в Києві ввечері в середу, 4 липня.

Ши Веньчао

«Ми обрали «ПриватБанк» через його найбільшу еквайрингову мережу в Україні та прихильність доі інноваційних технологій. Це гарантує якість сервісу на ринку України», – наголосив Ши Веньчао.

Як уточнив Петр Крумханзл, спочатку мають відбутися сертифікація проекту з еквайрингу в НБУ і розвиток технічної інфраструктури банку. Приймати картки системи UnionPay «ПриватБанк» планує з 2019 року, «проте точну дату зараз назвати складно», додав Крумханзл.

З технічної точки зору Ши Веньчао «не бачить жодних проблем».

 

Надалі банк і платіжна система готові зайнятися емісією платіжних карток і запустити власний мобільний гаманець (аналог електронної платіжної картки), який можна буде обслуговувати, наприклад, через платіжний сервіс Liqpay, уточнило для K.Fund Media джерело в банку.

China UnionPay Group працює в Китаї з 2002 року. Відтоді система стала третьою за обсягами платежів і поширеністю в світі – близько 6 млрд емітованих карт і оборот в 9 трлн юанів. Сьогодні картки групи приймаються вже в 169 країнах світу, в тому числі в більшості країн пострадянського простору.

Нещодавно «ПриватБанк» запустив спеціального бота для малого бізнесу в Telegram.

А разом з Visa банк запустив систему оплати відбитком пальця.

Поділитися: