«ПриватБанк» підключив сервіс Garmin Pay в Україні

204
flickr.com
Безконтактні платежі з «розумних» годинників доступні власникам карток MasterCard та Visa

У вівторок, 24 липня, «ПриватБанк» оголосив про запуск в Україні сервісу безконтактних платежів Garmin Pay, що працює за допомогою спортивного годинника Garmin.

Новий платіжний сервіс допоможе людям, які активно займаються спортом, оплачувати покупки одним рухом руки, не обтяжуючи себе зайвими речами під час тренувань і подорожей. В Україні сервіс доступний власникам карток MasterCard та Visa від ПриватБанку, повідомляє прес-служба банку.

Петр Крумханзл

«Я радий, що саме ПриватБанк разом із нашими партнерами – міжнародними платіжними системами – запускає новий платіжний сервіс для активних людей, що займаються спортом і пропагують здоровий спосіб життя, – говорить голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл. – Платіжні інновації – це найкраща підтримка тренду активного способу життя. Я особисто та більшість топ-менеджерів нашого банку займаємося спортом і після запуску нового сервісу станемо одними з перших користувачів сервісу».

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

У нашій країні продаються моделі Garmin vívoactive 3 і Forerunner 645.

Як ми раніше писали, минулого тижня у Німеччині MasterCard почала приймати платежі на Garmin Pay за допомогою спортивних годинників vivoactive 3 і vivoactive 3 Music, Forerunner 645 і Forerunner 645 Music GPS, а також серії fenix 5 Plus.

У Києві безконтактно можна платити не лише в метро, ​​а й у троєщинському трамваї.

Поділитися: