Пропозиція року: Facebook відкрив вакансію PR-менеджера по Україні

372
www.facebook.com/careers/jobs
Місце роботи – Варшава, Польща

Американська корпорація Facebook відкрила вакансію PR-менеджера по Україні з місцем роботи у Варшаві (Польща), написала компанія на своєму сайті.

Соцмережа шукає PR-фахівця з великими знаннями про політичне і законодавче середовище в Україні. Кандидат повинен мати досвід роботи на аналогічній посаді, але перевага віддається претендентам з досвідом роботи в уряді/політиці та промисловості.

Facebook запустив сервіс розміщення вакансій і резюме Facebook Jobs

Кандидат має володіти необхідними комунікативними навичками, щоб представляти компанію на зустрічах, заходах, а також впевнено почуватися під час виступів на радіо і телебаченні.

У списку мінімальних вимог також зазначено вміння складати прес-релізи, презентації і писати промови. Знання української та англійської мов – обов’язково, інші мови Центральної та Східної Європи будуть перевагою.

Майбутній співробітник Facebook розроблятиме стратегію корпоративної політики компанії, а також відстежуватиме зміни в українському законодавстві, які стосуються інтересів Facebook в Україні.

Список вимог, як і обов’язків, кандидата не є вичерпним. Ознайомитися з усіма ними і подати своє резюме можна за посиланням.

Нагадаємо, що Facebook найняв главу AI-розробок Google для виробництва чіпів і змінив політику конфіденційності, щоб уникнути відповідальності.

Поділитися: