Prom.ua запустив дошку оголошень від приватних осіб

431
prom.ua
Група EVO посилила конкуренцію з OLX.ua в спробі стати українським AliExpress

Маркетплейс Prom.ua запустив дошку безкоштовних оголошень для приватних осіб, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на групу компаній EVO.

У каталозі Prom.ua з’явився поділ на товари від інтернет-магазинів і приватні оголошення. Покупці, що бажають купити вживані товари, зможуть порівняти пропозиції, в тому числі й нових товарів.

«За даними нашого дослідження, 65% користувачів Prom.ua купують товари «з рук» офлайн і онлайн. Потенційно ще 20% готові це робити в майбутньому. Тому ми розширюємо можливості маркетплейса для таких користувачів», – зазначив глава Prom.ua Іван Портной.

Як в EVO на практиці використовують Agile, Scrum і Kanban

У Prom.ua відзначають, що дошка оголошень допоможе позбутися непотрібного, але не варто будувати тут системну торгівлю. Один користувач може подати не більше 10 оголошень. Тут немає інструментів інтернет-магазину для оформлення онлайн-замовлення – кошику і опису способів доставки і оплати.

Безпека угод між приватними особами буде підтримуватися системою відгуків і рейтингів. Крім того, передбачена перевірка користувачів за номером телефону. Також зареєстровані покупці отримають відкриту (зареєстрованим користувачам) історію покупок: коли зареєструвався, як часто купував, контакти, опціонально – посилання на сторінки в соціальних мережах. «Це стосується як нових, так і наших постійних покупців», – зазначає Іван Портной.

Група компаній EVO розвиває маркетплейси в Україні, Білорусі, Росії, Казахстані. У рамках EVO работают проекти prom.ua, satu.kz, tiu.ru, deal.by, bigl.ua, shafa.ua, kabanchik.ua, crafta.ua і учасник системи електронних державних закупівель України zakupki.prom.ua.

У 2018-му український ринок e-комерції виросте на 30%, прогнозували в компанії півроку тому.

У травні маркетплейс приватних оголошень OLX.ua все ще випереджав Prom.ua за трафіком.

Поділитися: