Прокачати скіли: 5 івентів листопада

776
Shutterstock
Підбірка подій про бізнес, розвиток та кар’єру

Цифрова трансформація бізнесу: бути чи не бути


Коли: 1 листопада, 19:00 — 20:30

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5)

Вартість: 450 грн


Не всі компанії можуть похвалитися розвитком у цифровому плані, але успішні приклади в Україні є. Їх і обговорять на лекції. Спікер розкаже, які труднощі виникають на шляху до цифрової трансформації та як їх долати.

Лектор: Олексій Найда — CEO та співзасновник Efficient Information Technologies. Має досвід роботи у таких компаніях: Elatec Group, Hewlett Packard Enterprise, Symantec. Займався IT-консалтингом у Softline Group Ukraine.


Нетворкінг в дії: професійне спілкування nice and easy


Коли: 21 листопада, 18:30 — 21:30

Де: «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3)

Вартість: 500 грн


Нетворкінг — це професійна навичка, яку треба постійно «прокачувати», адже саме комунікація і вміння правильно спілкуватися з людьми часто є вирішальними у будь-якій сфері. Як говорити, щоб до вас прислухалися, а коли краще помовчати — про це все розкажуть на івенті.

Лектор: Світлана Бовкун — продюсерка проекту Maker Faire в Україні, тренер та консультант з бізнес-комунікацій та нетворкінгу, професійний піарник та фандрайзер.


Самопрезентація: мистецтво справляти враження


Коли: 21 листопада, 19:00 — 21:00

Де: Chasopys.UNIT (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: 250 грн (у день події — 300)


Щоб отримати керівну посаду, недостатньо мати відповідні компетенції. Вам можуть відмовити, аргументуючи тим, що ви не завжди володієте «executive presence». Що це таке, навіщо воно потрібно і як навчитися, розкажуть на івенті.

Лектор: Анна Чаплигіна — експертка з етикету та моделювання поведінки. Останні чотири роки присвятила вивченню вербальних і невербальних навичок лідерства.


Диригенти змін


Коли: 13 листопада, 8:00 — 18:00

Де: Hilton Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30)

Вартість: від 9 тис. грн


Щорічний форум про трансформаційні процеси в бізнесі. Спікери обговорять успішні кейси трансформацій українських та міжнародних компаній, що просунулися у впровадженні культури, орієнтованої на результат.

Серед лекторів — керуючий партнер Deloitte Ukraine Андрій Булах, власник групи компаній «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, керуючий партнер Odgers Berndtson Роман Бондар та інші.


ProForum 2018. Кар’єрні траєкторії


Коли: 24 листопада, 9:30 — 19:00

Де: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: 1100 грн


Щорічна конференція, присвячена професійній реалізації та свідомому ставленню до кар’єри. На івенті розкажуть, як успішно будувати кар’єру в корпоративному, державному та некомерційному секторах, працювати на фрілансі, в креативних індустріях та стартапах. Пояснять, які навички необхідні для людини майбутнього, де шукати мотивацію та навіщо створювати власний бренд.

Серед лекторів — експертка у сфері комунікацій у міжнародних організаціях Анастасія Нуржинська, співзасновниця та CEO CHANGERS Оксана Семенюк, засновник школи дизайну та програмування Projector Олександр Трегуб та інші.

Поділитися: