Програміст створив токени ХАТА, щоб купити квартиру в Києві

199
naxatu.com
Український розробник Максим Тимчик анонсував проект «Збираю на Хату» і вже в червні має намір завершити угоду

Український розробник Максим Тимчик готує перше в світі ICO для купівлі квартири в Києві. Завершити кампанію і оформити угоду він планує вже в червні 2018 го.

Автор позиціонує проект «Збираю на Хату» як «перше в світі ICO зі збору коштів на «хату» в Києві».

Максим Тимчик

«НаХату – перспективний проект без обману і непотрібного хайпа. Злиття блокчейн і краудфандингу для купівлі хати – цілком логічний і правильний крок. Вірю, що за допомогою проекту збір грошей на власне житло перестане бути справою всього життя, і можна буде сконцентруватися на інших важливих і цікавих речах», – наголошує Максим Тимчик, який працює PHP-розробником в It Axioma.

Валюта проекту – токени «ХАТА». XATA-токен – це контракт за стандартом ERC20, розроблений спеціально для обміну на Ethereum. За внесок від 0,01 Ether автоматично нараховується бонус, сума якого в XATA становить суму всього внеску в Ether на момент транзакції. Після закінчення краудфандингу зібрані гроші конвертуються з криптовалюти в національну валюту.

Перевірте себе: хто ви у світі криптовалют

Проект ICO підтримали засновник TemplateMonster Давид Браун, кофаундер криптоплатформи Cubits Максим Крупишев, директор з розвитку бізнесу агентства UAMASTER Ігор Перція, фаундер і головний виконавчий директор SLOVA Tech PR Верослава Новосильна і фронтенд-розробник Room 8 Андрій Кришталь.

«Цей проект – приклад класичного краудфандингу, просто автор обрав платформою для нього не Kickstarter, а власноруч написаний майданчик. На мій погляд, дуже важливо, щоб криптовалюти стали не лише предметом спекуляції на біржі, а й реальним засобом платежу. І буде добре, якщо ком’юніті підтримає таке застосування крипти», – прокоментував директор з розвитку бізнесу агентства UAMASTER Ігор Перція.

«Велика двадцятка» вирішує долю криптовалютного ринку.

В Україні майнінг внесут до КВЕД.

Поділитися: