Procter&Gamble створює «розумну» зубну щітку і смарт-пензлик для очей

126
broad.msu.edu
Виробник побутових товарів активно застосовує новітні технології

Американський виробник косметики і побутової хімії Procter&Gamble, що переживає в останні роки кризу, впевнений, що подолає його завдяки інноваційним продуктам. За запевненням Кеті Фіш, директора компанії з розробок, в її лабораторії сьогодні готують відразу 20 проектів.

Серед іншого Procter&Gamble проектує смарт-пензлик для очей, що дасть змогу уникнути помилок в процесі накладання макіяжу, і вдосконалену модель «розумної» зубної щітки Oral-B Genius. Випущений минулої зими пристрій при чищенні зубів підказує, де особливо затриматися.

Крім того, дослідники компанії тестують пакувальну плівку для косметики, яка вдвічі тонша за звичайну, і новаторську технологію переробки пластику, завдяки якій можна буде отримувати білий «вторпластік» (використання переробленого пластика обмежене через специфічний колір).

«Перш, ніж запускати винахід у комерційне виробництво і витрачати мільйони доларів, ми перевіряємо, чи завоює новинка любов покупців і чи зможемо ми на ній заробити», – пояснила Фіш журналістам Bloomberg. Procter&Gamble в цьому році почала продавати безсіліконовий шампунь із міцелярної водою і навіть запросила дизайнера жіночої білизни для розробки лінійки особливих «всмоктувальних» трусів для жінок старшого віку.

Нагадаємо, що американський стартап почав продавати колонку Echo зі стразами за $ 2000.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: