Пробити скляну стелю: главою NYSE вперше за 226 років стане жінка

152
www.nydailynews.com
Новий президент Стейсі Каннінгем з 2015 року була головним операційним директором біржі

Вперше за 226 років існування Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) перейде під жіноче керівництво. З 25 травня головний операційний директор NYSE Стейсі Каннінгем обійме посаду президента NYSE Group.

43-річна Каннінгем у 1994 році прийшла в NYSE на літню студентську практику. Спеціаліст з організації промислового виробництва за освітою, вона почала з операційного залу біржі, а до 2015 року виросла до головного операційного директора.

Через рік жінки захоплять владу в корпораціях

Каннінгем «одразу ж закохалася в це місце», тому тепер думка про керування викликає у неї хвилювання, поділилася майбутній президент NYSE.

Тепер їй належить вирішити безліч завдань компанії, в тому числі завершити оновлення застарілих технологічних систем. Наприклад, минулого місяця після додавання нових елементів платформи стався збій, в результаті чого призупинилися торги акціями Amazon.com Inc. і Alphabet Inc.

Нинішній президент NYSE Томас Фарлі, який обіймав цю посаду з листопада 2013 року, очолить компанію Far Point, що супроводжує процес злиттів і поглинань, у партнерстві з хеджевим фондом Деніела Леба Third Point.

Стейсі Каннінгем – уже не перша жінка на чолі великої американської біржі. Із січня 2017 року друга за важливістю американська біржа NASDAQ також перебуває під жіночим керівництвом в особі Адени Фрідман.

Індійська асоціація IT-компаній уперше перейде під жіноче керівництво.

Топ-менеджер Microsoft пішла у відставку після 25 років роботи в корпорації.

 

Джерело: BBC

Поділитися: