Про створення Apple і мотивації Ніка Вуйчича: кращі лекції вересня

209
Shutterstock
Стів Возняк розповість, як створювалася Apple, Нік Вуйчич поділиться секретами успіху, а Тетяна Лукінюк навчить виступати перед великою аудиторією

Інвестиція у себе і в команду. Чи вона окупиться?


Коли: 4 вересня, 18:30

Де: Київський центр УКУ (вул. Івана Мазепи, 10а)

Вартість: вхід вільний після підтвердження реєстрації


Спікери: Михайло Колісник – експерт-практик в галузі фінансів, професор Київської школи економіки, Анна Льюїс – академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development, дипломований член CIPD (Chartered Institute of Personnel and Development).

Лекція розрахована на власників та керівників бізнесів, управлінців, топ-менеджерів і HR-фахівців. Спікери розкажуть, як вимірюється вартість людського капіталу та яким чином інвестиції у навчання підвищують цю вартість.

Реєстрація


Бренд-стратегія: з чого складається і як її створити


Коли: 8 вересня, 18:45 – 20:15

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх)

Вартість: 350 грн


Спікер: Вадим Пустотін – директор бренд-консалтингової компанії «Слідопит», автор стратегічних ідей і бренд-стратегій для таких брендів, як Наша Ряба, Ariel, Pampers, OKKO, Sinoptik.ua, Київстар тощо.

Лекція розрахована на бренд-менеджерів та маркетологів.  Пустотін розповість, як бренд-стратегія залежить від розміру компанії, на що звертати увагу під час аудиту і яким повинен бути бренд, щоб зробити організацію впізнаваною.

Реєстрація


Виступи: як перетворити прокляття на дар


Коли: 12 вересня, 19:00 – 21:30

Де: Щастя HUB (вул. Паньківська, 14)

Вартість: 300 грн (в день заходу – 350 грн)


Спікер: Тетяна Лукінюк – генеральний директор компанії Red Bull, в минулому – бренд-менеджер The Coca Cola Company Україна, маркетинг-директор Oriflame Cosmetics і САН ІнБев Україна.

На лекції Лукінюк розповість, як підготуватися до виступу, що говорити людям, щоб вони не заснули і як відчувати себе впевненим, виступаючи перед великою аудиторією.

Реєстрація


Виступ Ніка Вуйчича


Коли: 17 вересня, 19:00

Де: Хрещатик

Вартість: безкоштовно


Спікер: Нік Вуйчич – міжнародний мотиваційний спікер, мільйонер, бізнесмен, автор бестселерів, батько двох дітей. Він народився без рук і ніг, але спритно вправляється з клавіатурою комп’ютера, грає в футбол, плаває, займається серфінгом, стрибає з парашутом, водить автомобіль. У Києві Нік виступить з надихаючою промовою і поділиться секретами свого успіху.

Реєстрація не потрібна. Детальніше про захід дивіться тут.


Як втілити революційну ідею, яка змінює світ


Коли: 30 вересня, 9:00 – 21:00

Де: Палац спорту (Спортивна площа, 1)

Вартість: від 1400 грн


Спікер: Стів Возняк – американський винахідник, інженер у галузі електроніки і програміст, співзасновник компанії Apple Computer разом зі Стівом Джобсом і Рональдом Вейном.

Возняк виступить в рамках бізнес-форуму Olerom Forum 1, на якому будуть зокрема співзасновник краудфандингової платформи Kickstarter Чарльз Адлер, а також співзасновник, віце-інженер Siri Inc Адам Чеєр. Стів розповість, як створювалася компанія Apple, і поділиться своїм досвідом.

Реєстрація

Поділитися: