Про компанії майбутнього і правильну мотивацію: кращі лекції липня

141
Shutterstock
Як позбутися токсичної культури в компанії, скільки платити співробітникам, щоб збільшити їх мотивацію, і навіщо вчитися мислити нестандартно

Система мотивації співробітників


Коли: 5 липня,
19:30-21:30
Де: «Часопис» (вул. Л.Толстого, 3)
Вартість: 200 грн (в день заходу – 250)


Спікер: Костянтин Коптєлов – власник двох бізнесів, спікер TEDx, має ступінь MBA з управління проектами.

Лекція розрахована на власників бізнесу, менеджерів і HR-менеджерів. Коптєлов розповість, як зробити так, щоб члени команди хотіли працювати і повністю викладалися для компанії, скільки платити співробітникам, щоб не вбити їх мотивацію, і в чому проблема KPI (ключових показників ефективності).

Реєстрація


Компанії майбутнього: міфи та реалії


Коли: 6 липня,
19:00-21:00
Де: Щастя HUB (вул. Паньківська, 14)
Вартість: 300 грн (в день заходу – 350)


Спікер: Валерій Пекар – президент виставкової компанії «Євроіндекс», глава наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», член ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Читає курс «Еволюція мислення, лідерства та управління» у Києво-Могилянській бізнес-школі.

На лекції Пекар розповість, якою буде управлінська культура наступного покоління, як зміняться цінності компаній у майбутньому і наскільки це буде ефективно.

Реєстрація


Лідер змін


Коли: 14 липня,
8:30-18:00
Де: Ramada Encore Kiev (Столичне шосе, 103)
Вартість: 6400 грн (в перших рядах – 8 000)


Спікер: Метт Кребтрі – британський експерт з лідерства, мотивації та змін, засновник і власник консалтингової компанії Positive Momentum, професійний спікер з 12-річним досвідом.

Лекція буде корисною для засновників бізнесу, генеральним менеджерам, комерційним директорам, HR-директорам. Метт Кребтрі надасть покрокову  інструкцію, як спонукати колектив думати про майбутнє компанії, при цьому залишаючись сфокусованим на щоденних завданнях.
Програму заходу дивіться тут.

Реєстрація


Train your brain (Тренуй свій мозок)


Коли: 22, липня,
15:00-16:30
Де: Projector (вул. Воздвиженська, 34а)
Вартість: 150 грн


Спікер: Олександр Кулаков – креативний директор рекламного агентства Havas Kyiv. Має 16-річний досвід роботи в рекламі.

Лекція рекомендована копірайтерам, дизайнерам, маркетологам, бізнесменам та стартаперам. Кулаков розповість про креативні прийоми, які допоможуть мислити і вирішувати завдання нестандартно, пояснить, чому потрібно виходити за рамки ідей, які першими спадають на думку, і навчить, як це робити.

Реєстрація


Управління цінностями: як побудувати культуру сталого розвитку в компанії


Коли: 25 липня,
18:45-20:15
Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх)
Вартість: 350 грн


Спікер: Ірина Моржова – засновник і керуючий партнер компанії Morzhova & Partners, сертифікований консультант з управління Амстердамського стандарту (СМС), HR-консультант з досвідом понад 16 років, консультант з оцінки персоналу від TTI International (Certified EQ, CPBA, CPVA, CPTA HD analyst).

Лекція розрахована на управлінців та менеджерів компаній. Моржова розповість, як від токсичної культури перейти до культури сталого розвитку та балансу, а також поділиться кейсами з української практики.

Реєстрація


Поділитися: