Про довіру в колективі та успішний краудфандинг: кращі лекції червня

154
Shutterstock
Навіщо розвивати управлінське мислення, як оцінити ефективність співробітників і чи можна за 36 годин за допомогою краудфандингу зібрати $500 тис.

Внутрішні комунікації: 5 способів підтримати бізнес-стратегію


Коли: 8 червня, 17:00–19:00

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх)

Вартість: 350 грн


Спікер: Марина Стародубська – керуючий партнер комунікаційної компанії TLFRD Ukraine. У Стародубської – 10 років консалтингової роботи в Україні, СНД, Європі та США в різних галузях бізнесу. Вона – науковий керівник і викладач модульних програм з PR Києво-Могилянської бізнес-школи.

Лекція розрахована на управлінців стратегічного рівня і власників бізнесу. Стародубська розповість, як правильно будувати внутрішні комунікації в компанії та спілкуватися з колегами, щоб отримувати зворотний зв’язок.

Реєстрація


Розвиток підлеглих. Як стати тренером для своєї команди


Коли: 12 червня, 19:00

Де: Бізнес-школа МІМ-Київ (вул. Шулявська, 10/12в)

Вартість: безкоштовно


Спікер: Наталія Романенко – президент Європейської Федерації коуч-Україна (ECF Ukraine), бізнес-тренер, засновник «Коучинг-центру 100%».

Лекція розрахована на керівників. Романенко розповість, як використовувати потенціал своєї команди, навіщо потрібні інструменти для оцінки ефективності підлеглих і як побудувати довірчі відносини зі співробітниками.

Реєстрація


Управлінське дизайн-мислення


Коли: 14 червня, 18:45–20:15

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх)

Вартість: 400 грн


Спікер: Едуард Мальцев – заступник декана у сфері досліджень і розвитку Києво-Могилянської бізнес-школи. За його плечима10-річний досвід управління компанією, понад 5 років – управління проектами запуску та реструктуризації бізнесу, розробки та реалізації стратегії, підвищення ефективності підприємств.

Лекція розрахована на власників бізнесу і топ-менеджерів. Мальцев розповість, навіщо і яким чином розвивати управлінське мислення, як працює дизайн-мислення управлінця і чому важливо мислити гнучко.

Реєстрація


«Цивілізація» Ніла Фергюсона, або як Європа вирвалася вперед


Коли: 21 червня, 18:45–20:15

Де: Києво-Могилянська бізнес-школа (вул. Волоська, 8/5, 4 корпус, 4 поверх)

Вартість: 350 грн


Спікер: Валерій Пекар – президент виставкової компанії «Євроіндекс», глава наглядової ради виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. У Києво-Могилянській бізнес-школі читає курс «Еволюція мислення, лідерства та управління».

Лекція розрахована на управлінців і засновників бізнесу. Пекар розповість про шістьох «убивць процвітання», які описує у своїй книзі британський історик Ніл Фергюсон, і пояснить, як вони вивели Європу в лідери у всіх сферах життя.

Реєстрація


Створення успішних краудфандингових кампаній


Коли: 24 червня, 13:00–16:00

Де: Coworking Platforma (вул. Біломорська, 1а)

Вартість: 950 грн


Спікер: Говард Кінгстон – співзасновник і директор з маркетингу компанії Adludio, яка спеціалізується на креативній онлайн-рекламі. Клієнтами Adludio є такі відомі компанії, як Unilever, P&G, Nestle, RedBull, Paypal, BBC.

Кінгстон розповість, як проводити успішні краудфандингові кампанії та з максимальною користю використовувати нетворкінг. Лектор розкриє «фішки» авторської методики проведення краудфандингу, завдяки якій він сам зібрав $500 тис. на свій проект всього за 36 годин. Лекція буде англійською мовою з перекладом на російську.

Реєстрація

Поділитися: