Президент «Київстар» Чернишов став регіональним директором Veon

304
hub.kyivstar.ua
Петро Чернишов розвиватиме бізнес телеком-гіганта в країнах СНД

У четвер, 15 лютого, телекомунікаційна корпорація Veon Ltd. оголосила про зміну двох регіональних директорів.

Директором Veon в Євразії призначили президента українського мобільного оператора «Київстар» Петра Чернишова. Він змінить Михайла Герчука, який обіймав цю посаду з жовтня 2015 року.

Чернишов, крім «Київстару», управлятиме бізнесом телеком-гіганта у Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Україні та Узбекистані. Він безпосередньо підпорядковується генеральному директору Veon Жан-Іву Шарльє.

Смартфони замість паспортів: Mobile ID замінить електронний підпис

Директором корпорації в регіоні «Ринки, що розвиваються» (Алжир, Бангладеш, Пакистан) призначений гендиректор пакистанського телеком-оператора Jazz Аамір Хафіз Ібрагім.

«Аамір і Петро мають великий міжнародний досвід і добре знають свої ринки. Зараз вони очолюють дві з найбільш успішних компаній у нашому портфелі. Ми спираємося на лідерів, у яких є необхідний досвід для управління нашими бізнесами на глобальному рівні», – прокоментував нові призначення гендиректор Veon Жан-Ів Шарльє.

Veon (до 2017-го – Vimpelcom) – глобальний телеком-оператор, який має мобільні бренди в РФ, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Вірменії, Грузії, Киргизстані й Лаосі (Beeline), Італії (Wind, Infostrada), Канаді (Infostrada), Алжирі, Пакистані, Бангладеш, Бурунді, Зімбабве і ЦАР.

Як ми писали раніше, «Київстар» став на крок ближче до мобільних грошей.

А українські мобільні оператори заплатили 2,5 млрд грн за ліцензії на 4G.

 

Джерело: Veon Ltd.
Поділитися: