Працюйте стоячи: Apple рятує своїх співробітників від «офісного раку»

252
qz.com
IT-гігант зробив нову штаб-квартиру максимально комфортною та корисною для своїх співробітників

Американська технологічна корпорація Apple обладнала свою нову штаб-квартиру Apple Park унікальними офісними столами з регульованою висотою, повідомляє Business Insider.

Динамічний офіс: як львівський меблевий стартап використовує доповнену реальність

Висота цих столів змінюється за допомогою натискання механічних кнопок і вбудованих електродротів. За ними співробітники IT-гіганта можуть працювати як сидячи, так і стоячи.

в Apple Park уникальный офисный стол с регулируемой высотой
twitter.com/domneill

Поява в новій штаб-квартирі Apple унікальних офісних столів пов’язана з позицією гендиректора корпорації Тіма Кука. Він вважає сидіння «новим видом раку».

Крім того, багато співробітників виробника iPhone користуються «розумними» годиниками Apple Watch, у яких є функція, що нагадує власникові про необхідність чергувати положення сидячи з короткими прогулянками.

В Apple Park можна знайти ще багато «пундиків», завдяки яким IT-гігант може переманювати до своїх лав найкращих інженерів і розробників.

У новій штаб-квартирі Apple є: велика кількість фруктових дерев, плоди яких використовуються для приготування страв у місцевих їдальнях; величезний тренажерний зал; офісні стільці за $1,2 тис.; дизайнерські стільці в місцях відпочинку за $2,5 тис.; 5-метрові дубові столи; автобус, який доправляє співробітників до інших офісних будівель компанії.

Передбачається, що Apple витратив на будівництво нової штаб-квартири понад $ 5 млрд. Однак Тім Кук упевнений, що в такому середовищі рівень ідей і креативності працівників американської корпорації будуть «феноменальними».

Як ми писали раніше, Amazon створив нове місце для відпочинку співробітників.

Google відкрив новий кампус вартістю $131 млн.

Поділитися: