«Поверь в это – сделай это!»: 5 кроків до реальних досягнень з книги Брайана Трейсі

904
Shutterstock
Що допоможе подолати внутрішні бар’єри на шляху до поставлених цілей

Чому ми зупиняємося на шляху розвитку? Що заважає нашій особистості дорослішати і здобувати нові корисні навички? Як побороти відчуття, що ти уперся в стелю й зупинився? Мабуть, кожен на певному етапі запитував себе: що саме не дає мені рухатися вперед і досягти бажаного?

Книга знаменитого мотиваційного спікера Брайана Трейсі та психотерапевта Крістіни Стайн «Поверь в это – сделай это! Преодолейте сомнения, забудьте о негативном опыте и добейтесь своих целей» вийшла в російському перекладі в 2018 році в білоруському видавництві «Попурри». Це, по суті, збірка простих і дієвих порад щодо подолання внутрішніх обмежень, що стоять на шляху до ваших цілей. Застосувати їх у своєму житті може абсолютно кожний, незалежно від сфери діяльності, посади і особистісних особливостей, запевняють автори.


Брайан Трейсі – світовий експерт у сфері психології мотивації, ефективного лідерства та успіху. На його рахунку близько 60 книг із саморозвитку, що стали бестселерами. Крім того, він сам президент трьох успішних компаній.

У книзі «Поверь в это – сделай это!» Трейсі та Стайн представляють свою програму «Психологія досягнень», яка допоможе звільнитися від внутрішніх обмежень, домогтися своїх цілей і відчувати при цьому задоволення від життя.

K.Fund Media представляє п’ять основних кроків цієї програми.

1

Будьте готові розкритися

Необхідно чесно і відкрито визнати свої помилки, страхи, слабкості й інші приховані сторони свого життя, які зазвичай не прийнято афішувати. Дуже часто проблеми виникають вже на цьому етапі.

Брайан Трейсі
Брайан Трейсі. google

Адже багато хто не допускає думки, що успіх може бути якось пов’язаний із помилками, хоча саме на помилках ми вчимося і вдосконалюємося.

2

Пізнайте себе

Розповідаючи оточуючим про свої думки і почуття, ви краще розумієте себе і ситуацію і поступово дедалі більш усвідомлено ставитеся до себе. Чесні та прямі запити породять чесні та прямі відповіді – тож усі залишаться задоволеними.

3

Приймайте себе

Кожна особистість – унікальна, у кожного є свої недоліки і слабкі сторони, але у кожного є і свої переваги.

І чим чеснішим ви будете із собою, приймаючи себе таким, яким ви є, тим ефективніше і гармонічніше ви зможете вибудовувати відносини з навколишнім світом у всіх сферах життя.

4

Поважайте себе

Безпосередньо пов’язаний із попередньою порадою, ця наголошує на тому, що мало прийняти себе – слід почати цінувати себе. Саме з розуміння власної цінності, значущості та унікальності почне вибудовуватися ваша власна повага до своєї особистості, яка в подальшому переросте в повагу до неї з боку вашого кола спілкування.

5

Приймайте на себе відповідальність і вибачайтеся

Зрозуміло, цей крок вимагає сильного характеру і твердої впевненості в собі. Зібравши всю свою сміливість, необхідно вибачитися перед тими, перед ким свого часу завинили.

Вмійте визнавати свою провину
Вмійте визнавати свою провину. Shutterstock

Яким би відчайдушним не видався цей крок спочатку, саме він є тією фінальною крапкою, яка знаменує перехід від постійного життя в минулому до особистості, націленої в майбутнє і готової до підкорення нових вершин.

 

Читайте також6 секретів твердості характеру як головної якості для досягнення успіху

Поділитися: