Попалися: глава Intel пішов у відставку через службовий роман

757
finance.yahoo.com
Тимчасово виконуючим обов'язки призначили фінансового директора Роберта Свона

Генеральний директор Intel Брайан Кржаніч подав у відставку через роман з одним із співробітників компанії, що суперечить корпоративній політиці підприємства, повідомив Reuters.

Вперше рада директорів Intel отримала інформацію про те, що Кржаніч може мати інтимні стосунки з одним із співробітників компанії, ще тиждень тому.

Samsung відібрав у Intel титул найбільшого виробника чіпів у світі

Його стосунки з підлеглою почалися ще в 2013 році до призначення на пост гендиректора і закінчилися кілька років тому, повідомив Reuters з посиланням на анонімні джерела.

«Проведене розслідування із залученням внутрішніх і зовнішніх адвокатів підтвердило порушення політики Intel, яка застосовується до всіх менеджерів», – сказано в заяві Intel.

Рада директорів Intel призначила тимчасово виконуючим обов’язки нинішнього фінансового директора Intel Роберта Свона. Керівництво компанії продовжить розглядати кандидатів на пост гендиректора.

Кржаніч залишив посаду за власним бажанням, тому має право отримати грошову компенсацію в розмірі $38 млн, сказано в нормативних документах Intel.

Apple замінить чіпи Intel у ноутбуках Mac на власні аналоги до 2020 року.

Microsoft і Google знайшли нову проблему в мікропроцесорах Intel.

Поділитися: