Помилитися неможливо: що надіти на новорічний корпоратив 2018

222
Shutterstock
Історик моди Зоя Звіняцківська нагадує, що вибір залежить від ваших цілей

Експерти моди часто пишуть про те, яких помилок слід уникати діловим жінкам в одязі. Однак одягаючись на святкову вечірку компанії, помилитися просто неможливо. Можна лише не досягти поставлених цілей.

Мета – виглядати приголомшливо

Якщо ви вирішили нарешті підкорити і засліпити всіх ваших співробітників, начальників і особливо Його, який начебто прихильний до вас і привітний, але ще цілком не усвідомив, що кожен день працює поруч із власним щастям – тоді не соромтеся. Декольте і розрізи, прозорі тканини (тренд сезону!) і пайетки, яскраві кольори і сміливий фасон – усі актуальні тренди працюють на вас. З приводу кольору: хоча наступний рік за східним гороскопом головним кольором обирає жовтий та всі його відтінки, і цей колір дійсно часто з’являється на подіумах у цьому сезоні, пошліть до біса гороскоп. Безумовний фаворит цієї зими – червоний, і ніщо не може бути ефектнішим за цей колір.

Червона сукня асиметричного крою – приголомшливо! Shutterstock

Додайте до цього супермодний асиметричний крій, скажімо, одне плече з буфом, інше – з тонкою лямочкою білизни – і все, Він ваш, а разом із ним і ще двоє-троє тих, хто просто трапилися на шляху.

Хвилюєтеся, що ще парочка ваших спритних колег прийдуть у червоному? Тоді до ваших послуг кілька не менш карколомних трендів.

Наприклад, нюдова сукня, тобто тілесного кольору, прекрасно виглядає на білявках і приголомшливо – на брюнетках. 

Або чорна шкіра, один з найсексуальніших матеріалів, який теж, на щастя, на піку моди. Словом, йдіть ва-банк – на вас працюють найкращі дизайнери і таланти.

Мета – підкреслити статус

Якщо ви начальниця, на роботу одягаєтеся строго і по-діловому, однак вам трохи прикро, що ніхто в офісі не знає, які у вас класні довгі ноги, – подумайте, чи піде це знання на користь насамперед вам. Бо прийти в короткій сукні з бахроми і в блискучих туфельках а-ля 1920-ті – просто, але ж з усіма цими людьми доведеться працювати далі в режимі «начальник — підлеглий».

Брючний костюм: і фігуру показати, і авторитет зберегти. Shutterstock

Тож можна, навпаки, витончено зіграти на додатковій фіксації «правильної матриці» в головах у співробітників, з’явившись в ультрамодному брючному костюмі з піджаком оверсайз або навіть у смокінгу, модифіковані варіанти якого сьогодні теж на піку популярності.

Добре зіграє тут також костюм або сукня з оксамиту, матеріалу, який вже кілька сезонів залишається в топі і напевно буде актуальним ще довго. Стилісти рекомендують однотонні виразні кольори – наприклад, холодний зелений або колір п’яної вишні. Це зараз справді домінуючі барви, та й матеріал точно не для секретарки.

Мета – відпочити від дрес-коду

Але що робити, якщо ви не хочете нікого завоювати, не бажаєте демонструвати достоїнства фігури, а просто хочете повеселитися в компанії товаришів по службі? Тоді щоб розважитися, має сенс змінити звичну стилістику.

Скажімо, якщо ви працюєте в банку або в іншому місці зі строгим дрес-кодом, корпоратив – привід радикально «змінити картинку»

І тут варто звернути увагу на чудові футуристичні тренди, які пропонують блискучі металізовані тканини, деконструктивістські силуети, металеві прикраси і взагалі образ у стилі космічного майбутнього.

Футуризм: красиво і весело. Shutterstock

Точно відтворювати фасон скафандра, мабуть, не варто, але срібляста тканина сукні буде вельми доречною – красиво, нарядно і точно не по-банкірському. Або ж тут допоможе мода на 1980-ті з її насиченими диско-кольорами і лакованою штучною шкірою. Тільки не беріть із собою кубик Рубіка – вийде трохи нарочито.

Поділитися: