Polaroid повернувся на ринок із класичною камерою

452
mashable.com
OneStep + дає змогу «помацати» власний Instagram

Виробник фототехніки Polaroid Originals наприкінці серпня випустив на ринок вже другу свою класичну камеру миттєвого друку знімків – тепер у цифровому варіанті. Фотоапарат OneStep + підтримує Bluetooth, а додаток для смартфона розширює функціонал, пише Mashable.

Феномен Instagram: 5 порад, як створити успішний блог для бізнесу

У новому цифровому світі ви можете поділитися своїми фотовраженнями в Instagram і Facebook, але поза соцмережами ці знімки ніби не існують. OneStep + повертає напівзабуте задоволення не просто зберегти свої спогади для історії, а й просто тут потримати їх у руках. Саме так у Polaroid пояснили повернення класики, явно не погоджуючись відправлятися на звалище історії.

Камера, зовні схожа на іграшкову, коштує від $160 і має кілька додаткових функцій. Фото одразу друкуються на фотопапері I-Type і 600, заряду акумулятора вистачає на два місяці.

Об’єктив з мінімальною фокусною відстанню від 30 см (1 фут – практично макрорежим) розширює можливості для зйомок.

Через Bluetooth камера конектиться до смартфону
mashable.com

Через Bluetooth камера конектиться до смартфону, а спеціальний додаток дає змогу робити непогані портрети.

При цьому якщо подвійна камера стандартного смартфона в портретному режимі «розмиває» фон, то OneStep + вміє робити портретні знімки з чіткими деталями фону.

Той самий додаток дає змогу робити знімки з подвійною експозицією, накладаючи одну фотографію поверх іншої. Хочете фото з «привидом»? А намалювати світлову картину? Будь ласка.

Новий Polaroid, звісно ж, має селф-режим. Функція віддаленого затвора допоможе сфотографуватися цілій компанії на відстані до 10 м (32 футів). Є також 12-секундний автоспуск і «шумовий затвор» – камера спрацює на ляскання долоней, сплеск води в басейні або гавкіт собаки.

AI вчать розпізнавати комах по фото від натуралістів у додатку iNaturalist.

Поділитися: