Поки ніхто не бачить: Apple запровадив «рейтинг довіри» користувачів

250
commons.wikimedia.org
IT-гігант хоче за кількістю дзвінків та електронних листів визначати шахраїв

Американська корпорація Apple непомітно для всіх запровадила так званий рейтинг довіри користувачів, додавши поправку до політики конфіденційності разом з останньою версією iOS, повідомив The Independent.

Компанія виставлятиме оцінки на основі даних про кількість здійснених дзвінків і відправлених електронних листів з гаджетів Apple. Дані збиратимуть без доступу до вмісту, запевнив IT-гігант.

iPhone на 2 SIM-картки та інші новинки від Apple

Apple має намір таким чином боротися із шахрайством, але не уточнив, як саме це допоможе. Усі «оцінки» зберігатимуться на серверах компанії обмежений час.

Користувачі вже порівняли нововведення з одним з епізодів популярного серіалу «Чорне дзеркало», в якому в кожної людини був власний рейтинг на основі взаємодії з іншими людьми. Він визначав їхній соціально-економічний статус, впливав на доступ до охорони здоров’я, транспорту й житла.

Таке порівняння вже назвали «небезпечним», а розпливчасті формулювання політики конфіденційності Apple наштовхують на думку, що компанія може використовувати нововведення з іншою метою.

Тім Кук: Apple ніколи не використовував персональні дані користувачів Facebook.

Apple видалив з базової комплектації iPhone перехідники для навушників.

Поділитися: