«Покращений біткойн», який отримав $232 млн на ICO, обвалився в ціні через конфлікт власників

137
d15shllkswkct0.cloudfront.net
Різке падіння курсу «теззі» загрожує посиленням криптовалютного законодавства у світі

Криптовалюта «теззі» (tezzi, від назви компанії Tezos), яку готують до запуску і розробники якої в серпні залучили $232 млн на ICO (вихід на криптобіржу), різко впала в ціні. Новий токен, презентований розробниками як «покращений біткойн», подешевшав на 22% упродовж п’яти годин, після того як конфлікт у керівництві проекту вийшов у публічний простір.

Власники та ідеологи «теззі» – американська сімейна пара фінансистів Артур і Катлін Брайтмани – публічно звільнили президента зареєстрованого в Швейцарії некомерційного фонду Tezos Foundation Йоханна Геверса, який безпосередньо керував запуском валюти. Подружжя «інкримінувало» екс-менеджеру проекту шахрайство – самовільне збільшення собі зарплати – і провал кадрової політики.

Акції Apple впали через чутки про низький попит на iPhone 8

Реакція Геверса лише погіршила ситуацію: криптовалютний брокер назвав звинувачення на свою адресу «сповненою підступності кампанією зі знищення репутації» з боку Брайтманів з метою отримання повного контролю над фондом. До того ж він звинуватив американську пару в порушенні законів Швейцарії.

Опитані The Financial Times фінансові експерти висловили думку, що слідом за обвалом курсу «теззі» з великою ймовірністю державний контроль за криптобіржами в усьому світі посилиться.

Тим часом Катлин Брайтман у середу, 25 жовтня, виступаючи на бізнес-конференції Money20/20 у Лас-Вегасі, заявила, що обвалення токена не несе «критичної небезпеки» для нього. Брайтман, у минулому співробітниця інвестфонду Bridgewater, анонсувала вихід платформи для обміну «теззі» в онлайн на лютий 2018 року.

Нагадаємо, що головний банкір Сінгапуру заявив, що криптовалюти не потребують державного регулювання

 

Джерело: FT.com
Поділитися: