Побав себе: 15 речей, які роблять під час святкових канікул успішні люди

217
businessinsider.com
Святкові дні можуть бути трохи хаотичними, але перерва в роботі дає шанс перезарядитися та переорієнтуватися

Лінн Тейлор, національная експертка у галузі робочих місць та авторка книги «Приборкайте свого жахливого офісного тирана: Як керувати дитячою поведінкою боса та процвітати на роботі» розповідає про те, чим розумні та висококласні  професіонали займаються у відпустці.

Ось 15 речей, які роблять на канікулах успішні люди:

1

Вони мають план

«Успішні люди по мірі наближення святкових канікул складають план, оскільки вони розуміють, що це рідкісна можливість насолодитися заслуженим важкою працею вільним часом», –  каже Тейлор.  — Навіть якщо план простий – розслабитися, вони, як правило, мають на увазі певні заходи, наприклад, відвідування сім’ї або друзів».

2

Вони розподіляють

Не псуйте собі відпустки, переробляючись. Якщо вам потрібно зробити справу, то існує спосіб її зробити, не забираючи залишки вашого часу.

Пишіть плани. Shutterstock

«Якщо треба завершити роботу, призначте період протягом дня або відпустки, аби приділити їй увагу», – сказала Тейлор.

3

Вони встановлюють межі

«Успішні професіонали дають іншим знати, коли і яким чином із ними можна буде зв’язатися, щоби вони могли по-справжньому перезарядитися», – сказала Тейлор. Встановлення дня та часу протягом тижня дозволяє вам багато чого досягти у ефективний спосіб. Тому обов’язково створіть «позаофісну» електронну скриньку.

4

Вони все організовують до від’їзду

Під час відпустки може бути важко розслабитися, якщо ви залишили на роботі бардак. «Підчищення хвостів пом’якшує хаос та допомагає проектам, які можуть провалитися до моменту повернення», – сказала Тейлор.

5

Вони призначають заступника

«Ви можете не мати розкоші в буквальному сенсі передати свої проекти певному працівникові, але досвідчені професіонали, принаймні, матимуть доступ до того, хто сповістить їх у випадку надзвичайної ситуації», – сказала Тейлор.

6

Вони обмежують

Іноді ви просто повинні сказати «ні» справам під час відпустки. «Залежно від статусу вашої роботи та свободи дій на вашій посаді, іноді вам доводиться казати: «Ні», хоча й дипломатично, коли вас просять про щось таке, що може зачекати», – каже Тейлор.  — Якщо це було для вас викликом у минулому, то це – можливість рости та почуватися більш уповноваженим у вашому робочому житті».

7

Вони розслабляються

Успішні люди намагаються відірватися від своїх стільникових телефонів. Це допоможе вам відпочити та розслабитися.

Це найкращий час для налагодження зв’язку із вашою родиною та друзям. Shutterstock

8

Вони відвідують сім’ю та друзів

Немає кращого місця у свята, аніж дім. «Це найкращий час для налагодження зв’язку із вашою родиною та друзями, оскільки вони також імовірно матимуть вільний час», — каже Тейлор.

9

Вони дозволяють собі трохи поледарювати

Врешті-решт, відпустки призначені для відпочинку. Не треба змушувати себе. Якщо ви завантажуватимете себе справами під час відпустки, то почуватиметеся запресовано і контрпродуктивно.

10

Вони планують нетривалі романтичні подорожі або канікули

Повноцінні канікули можуть бути вражаючими, збагачуючими враженнями, але багато поїздок у відпустку також бувають і відстійними. Успішні люди усвідомлюють, що скромні романтичні подорожі та прогулянки бувають найвеселішими якраз під час відпусток.

11

Вони тренуються

Жодних виправдань. Мабуть ви у відпустку з’їдаєте трохи більше цукерок, ніж зазвичай, тому важливіше, аніж будь-коли підтримувати свою фізичну форму.

Підтримуйте свою фізичну форму. Shutterstock

12

Вони присвячують час своїм захопленням

Займаючись своїм улюбленим хобі  або розвагою, чи то музика, чи то спорт, мистецтво, читання чи інші речі, ви можете побачити більш широку і здорову перспективу в житті.  Це також робить вас більш цікавою людиною на роботі та поза нею.

13

Вони насолоджуються природою

К анікули – це прекрасний час, аби насолодитися прогулянками на природі та отримати свою порцію свіжого повітря, якого так бракує.

14

Вони відриваються від роботи

Що б ви не робили, не витрачайте свого дорогоцінного часу на роботу. Ви можете отримати просування по службі у короткостроковій перспективі, але ви ризикуєте вигоріти, та ще і жертвуєте своїм відпочинком. «Робочий і особистий баланс може здаватися шаблонним поняттям, але саме такими словами багато бізнес-лідерів визначають справжній успіх», – підкреслює Тейлор.

15

Вони займаються волонтерством

«Свята можуть бути ідеальним часом, щоби допомогти іншим, тим, кому не пощастило, особливо в цю пору року, коли відчуття підтримки та спільноти грає таку важливу роль», – каже Тейлор.

Свята - ідеальний час, щоби допомогти іншим. Shutterstock
За матеріалами: Businessinsider
Поділитися: