Playboy вирішив розвивати VR і відеоігри

363
variety.com
Цим займеться нова президент по медіа холдингу Джулі Урман

Американська корпорація Playboy Enterprises, крім свого журналу для чоловіків, має намір розвивати стрімінгові сервіси, відеоігри і платформи віртуальної реальності. Для цього компанія створила спеціальну посаду президента по медіа. Джулі Урман прийшла в Playboy з телекомпанії Lionsgate, пише Variety.

В останні роки Playboy розвивався швидше як бренд і стиль життя – але на одному бренді далеко не заїдеш.

Секс і гроші: 8 принципів великого Х’ю Хефнера

Джулі буде займатися всім медіа-підрозділом холдингу. Це журнал Playboy, веб-сайти, що працюють за передплатою, і телеканал для дорослих. У минулому році на них припало близько 50% з $90-мільйонної виручки Playboy Enterprises.

Джулі Урман повинна буде будувати «прогресивний і провокаційний контент» бренду і на цифрових платформах, і офлайн. Її завдання – напрацювання нових партнерських зв’язків, монетизація контенту, розвиток відеоігор, а також VR- і AR-продуктів.

VR
pxhere.com

У телекомпанії Lionsgate вона з 2016 року обіймала посади виконавчого віце-президента і генерального керуючого стрімінгового телевізійного сервісу, тому, робить висновок Variety, Playboy явно готує щось новеньке в відео-сегменті.

Крім того, Джулі належав стартап, який створив ігрову консоль OUYA на базі ОС Android. У 2015 році інвестори, серед яких був і китайський ритейл-холдинг Alibaba, продали цей проект компанії Razer.

Нагадаємо, творець імперії Playboy великий Х’ю Хефнер помер у вересні 2017 року.
У липні його спадкоємці продали свої 35% Playboy Enterprises за $35 млн фонду прямих інвестицій Rizvi Traverse, якому з 2011 року і так належать дві третини компанії.

Видання журналу давно збитково, проте компанія поки не відмовляється від друкованої версії. З 2019 року журнал буде виходити раз на квартал.

У пошуках статей доходу Playboy ліцензує використання свого логотипу – кролика з метеликом – в нічних клубах, на різних продуктах і товарах, і навіть в лінійці міцного алкоголю.

У серпні цього року з’явилася новина, що Playboy звернув увагу і на ринок криптовалют.

L’Oreal запустить в Facebook і Instagram рекламу з AR.

Пересування з задоволенням: чому цифрові гіди стануть хітом AR-додатків.

Поділитися: