Плануємо серпень: 6 освітніх івентів, які не можна пропустити

1083
Shutterstock
Цікаві події останнього літнього місяця

Про економіку за лимонадом


Коли: 2 серпня, 18:30 – 20:30

Де: Kyiv School of Economics (вул. Дмитрівська, 92-94)

Вартість: безкоштовно


Говоритимуть про те, чим займаються сучасні економісти: в бізнесі, державній сфері, науці. Як прийняти рішення інвестувати у виробництво або ні, чи запроваджувати нові тарифи в роумінгу, як розробити модель для проведення стрес-аналізу банків – ось декілька питань, які підніматимуть під час зустрічі.

Івент розрахований на молодих економістів та студентів. Серед спікерів – молода академічна директорка Kyiv School of Economics Олеся Варченко та випускники магістерської програми «Економіка бізнесу та фінансів».


Art + Ads: проекти, що завойовують серця


Коли: 3 серпня, 19:00 – 21:00

Де: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: 300 грн


На івенті розкажуть, як поєднати креативне мислення, мистецтво та технології, щоб створити яскравий маркетинговий проект. Експерти у сфері експериментального маркетингу обговорять, через які інноваційні візуальні рішення краще доносити меседжі до аудиторії та як робити це ефективніше.

Серед спікерів – генеральний директор продюсерської компанії WB Production та засновник сучасного напряму в мистецтві bodypainting Алекс Барендрегт, CEO української креативної індустрії Front Pictures Юрій Костенко.

Мова заходу – англійська, без синхронного перекладу.


Створи себе сам: дизайн власної кар’єри


Коли: 9 серпня, 19:00 – 21:00

Де: Chasopys Eduspace (вул. Велика Васильківська, 30)

Вартість: 250 грн (в день івенту – 300 грн)


Лекція буде корисною всім, кого цікавить свідоме управління власним кар’єрним розвитком, незалежно від індустрії, функціоналу та досвіду. На івенті розкажуть про механіки самоаналізу і тестування ідей щодо власного розвитку, які пропонує один із найпопулярніших курсів Стенфордського університету. На конкретному прикладі розберуть, як справлятись з питанням професійної невизначеності.

Спікер ― засновниця рекрутингової агенції HUNTBERRY, кар’єрний та HR консультант Олена Гоноровська. Має понад 11 років досвіду роботи в міжнародних компаніях Samsung Electronics і Kraft Foods Mondelez.


ЕQ: Підвищення стресостійкісті


Коли: 15 серпня, 19:00 – 21:00

Де: FREUD HOUSE club (вул. Костянтинівська, 21)

Вартість: 250 грн (в день івенту – 300 грн)


На зустрічі розкажуть про джерела постійного та змінного стресу, а також поділяться методами їх локалізації; як стрес впливає на емоції та рівень ефективності та чи може він бути корисним; як можна керувати рівнем стресу та підвищити власну стресостійкість.

Лекцію проведе тренер з емоційного інтелекту Ден Дубравін.


Як налаштувати і запустити CRM власноруч


Коли: 16 серпня, 19:00 – 21:00

Де: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3)

Вартість: 300 грн


На івенті розкажуть, як створити новий процес продажу, як перейти від хаосу продажів у блокноті та Excel на процесний підхід, на що звернути увагу при виборі CRM-системи, як підготувати функціональне завдання для CRM.

Серед спікерів – засновник консалтингової компанії White Sales Валентин Яроменко та керівник зі стратегічного маркетингу SMART business Андрій Бурлуцький.

5 порад, як навчити співробітників працювати в CRM 

Projector Creative Picnic


Коли: 18 серпня, 10:00 – 22:00

Де: бульвар Rybalsky

Вартість: 200 грн (в день івенту – 300 грн)


Це тусовка для творчих людей – дизайнерів, художників, арт-директорів, маркетологів, журналістів та інших. Протягом для тут проходитимуть різні панельні дискусії, воркшопи, арт-перформанси, клуби за інтересами, ігри.

Серед учасників івенту – бізнесмен Гарік Корогодський, гендиректорка Red Bull Ukraine в Україні Тетяна Лукинюк, режисер, фотограф, ініціатор створення серії муралів у Києві Гео Лерос, галерист, куратор мистецького фестивалю Kyiv Art Week Євген Бережний та ін.


Поділитися: