Планета дорожча: IKEA відмовиться від одноразових пластикових виробів до 2020 року

276
www.shutterstock.com
До 2025 компанія має намір знизити до нуля викиди в навколишнє середовище

Міжнародна мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA має намір відмовитися від продажу одноразових пластикових виробів до 2020 року, повідомляє BBC. Зміни чекають на магазини мережі в усьому світі.

У майбутньому IKEA планує замінити одноразові пластикові товари аналогами, придатними для повторної переробки, а також ремонту і перепродажу, сказано в заяві компанії.

Всім торба: конструктивна розмова з нагоди Всесвітнього дня навколишнього середовища

Рішення IKEA – частина корпоративної політики переходу на товари, вироблені з використанням екологічно чистої та вторинної сировини, покликаної знизити кількість викидів у навколишнє середовище до нульової позначки до 2025 року.

«Ми отримали шанс надихнути і мотивувати понад 1 млрд людей побудувати краще життя на нашій планеті», – зазначив глава Inter Ikea Group Торбйорн Луф (Torbjorn Loof).

Тому компанія відкрита до співпраці з кожним – від постачальників сировини до партнерів і клієнтів, наголосив генеральний директор.

Відзначимо, що рішення IKEA відмовитися від пластику прийнято на тлі пропозиції ЄС заборонити низку одноразових пластикових виробів через їхню шкоду для навколишнього середовища.

Однак щонайменше три міжнародні ініціативи вже борються з пластиковим сміттям.

Поділитися: