Pizza Hut розвозитиме піцу на безпілотних авто

151
d2pvyxdw30n8fd.cloudfront.net
Автогігант Toyota допоможе ресторанній мережі оптимізувати доставку

Японський автомобільний концерн Toyota посприяє міжнародній мережі піцерій Pizza Hut у запуску сервісу безпілотної доставки. Компанії уклали партнерство, щоб оптимізувати розвезення піци.

«Ми націлені на технологічні рішення, які дадуть змогу поліпшити сервіс», – прокоментував угоду зі світовим лідером автопрому президент Pizza Hut у США Арті Старрз. У планах партнерів на 2018 рік – збирання інформації про роботу кур’єрів ресторанної мережі.

Шеф на колесах: як Андрій Яблочков заробляє на фуд-траках

Вusiness Insider допускає, що Pizza Hut у найближчому майбутньому розвозитиме і навіть готуватиме піцу в самокерованих мікроавтобусах e-Palette. Концепт цього електромобіля Toyota презентувала в понеділок, 8 січня, на найбільшій виставці технологій CES 2018 у Лас-Вегасі. Вихід машини на ринок заплановано на 2020 рік.

Pizza Hut, яка останнім часом послідовно поступається ринком конкурентам – Domino’s і Papa John, минулого року почала модернізувати свою службу доставки. Серед іншого, вона надала клієнтам можливість замовляти піцу за допомогою домашнього асистента Amazon Alexa.

Раніше ми писали, що General Motors має намір запустити сервіс безпілотних таксі в мегаполісах США.

Нагадаємо також, що Toyota в 2017-му випустила гуманоїда, який управляється так само, як бойовий робот з голлівудського блокбастера.

 

Джерело: Вusiness Insider
Поділитися: