Південнокорейська криптобіржа Coinrail стала жертвою хакерської атаки

242
www.shutterstock.com
Вартість біткойнів опустилася до двомісячного мінімуму через побоювання інвесторів

У неділю, 10 червня, південнокорейська кріптовалютна біржа Coinrail стала жертвою хакерської атаки, що моментально відбилося на курсі біткойну. Вартість криптовалюти опустилася до двомісячного мінімуму, повідомив Reuters.

Хакери вкрали близько 30% всієї криптовалюти, якою торгували на біржі Coinrail. Офіційно криптобіржа не повідомила загальну суму розкрадань, але, за підрахунками місцевих новинних ресурсів, Coinrail втратила близько $37,28 млн.

8 найбільших крадіжок на криптобіржах: злодії постаралися

За даними криптобіржі Bitstamp (Люксембург), курс біткойну у понеділок порівняно з п’ятницею, 8 червня, впав на 10% – до $6790,88 за одиницю.

Інцидент з Coinrail нагадав інвесторам про ризики біржової торгівлі криптовалютою з погляду кібербезпеки і, крім того, в черговий раз змусив задуматися про недостатність регулювання на світовому криптовалютном ринку, відзначає Reuters.

«Coinrail має слабкий рівень кіберзахисту, тому схильна до більшої кількості ризиків», – стверджує представник Korea Blockchain Industry Association Кім Чин-Хва (Kim Jin-Hwa).

Coinrail стверджує, що близько 70% криптовалюти біржі зберігається в так званих холодних гаманцях, розташованих на платформах, які не мають прямого підключення до інтернету.

Нагадаємо, що екс-гендиректор великої криптобіржі більше не вірить у біткойн.

А дослідники попередили, що маніпуляції з криптовалюта можливі.

Поділитися: