Південна Корея заборонила анонімні операції з біткойном

148
vladimirribakov.com
В уряді країни обговорюють повне закриття доступу до криптобірж

Комісія з регулювання фінансових послуг (FSC) Південної Кореї у вівторок, 23 січня, оголосила про заборону на анонімні операції з токенами.С 30 січня поповнити криптогаманець можна буде лише з банківського рахунку, ім’я власника якого збігається з ім’ям власника гаманця.

Корейський центробанк пояснює посилення контролю над крипторинком боротьбою з відмиванням грошей через токени і криптошахрайством. Натомість Reuters вважає, що влада країни намагається обмежити криптовалютний бум, що охопив її.

Заборона на криптовалютні угоди спровокувала падіння курсу біткойна в місцевих обмінниках. На другій за популярністю біржі Bithumb головна «монета» за день подешевшала на 4% – до $11,9 тис.

«Усі були до цього готові: влада анонсувала появу іменної верифікації. Я не бачу причини забирати гроші, скоріше навпаки», – прокоментував Reuters нововведення FSC один з корейських гравців ринку.

Пригоди біткойна: чому криптовалюта дешевшає

За даними Reuters, в уряді Південної Кореї сьогодні обговорюють повне закриття доступу до криптобірж у країні.

Агентство зазначає, що у чиновників немає єдиної думки з цього питання: Центробанк виступає проти пропонованого Міністерством юстиції бана токенів.

Раніше ми писали, що курс біткойна обрушився на 33% за добу у зв’язку з посиленням криптовалютного законодавства в азійських країнах.

Нагадаємо також, що восени в Південній Кореї заборонили ICO.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: